4 hõbemünti Austria Philharmoniker (4x1 untsi)

 • Eseme ID: 23319481
Oksjon suletud
Lõpphind: 58.00 EUR
Pikenev lõpp: 10 minutit
Algusaeg: E 12.12.2011 16:50:12
Lõpuaeg: E 09.01.2012 16:50:12
Vaadatud: 40
Viimati pakkus:
Viljandi, Viljandimaa, Eesti
1
Seisukord: uus
Asukoht: Viljandi, Viljandimaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: pangaülekandega, sularahas, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Piirhind: ületamata
Müüja: loojadeu — / 0 / Vaata müüja teisi esemeid

Ühe mündi kaal on 31,1 g (puhtus 999,9).

Maailma majanduses on märgata kurjakuulutavaid sümptomeid. Euroopas ja mujal on levinud järgmised nähud: tohutud defitsiidid, koormav ja tasumatu riigivõlg, üha kasvav välisvõlg, kontrolli kaotanud isiklikud võlad, laostav maksukoormus, üha kõrgenev inflatsioon ja langev tööpakkumine.

Valmista end ette halbadeks aegadeks ja saad tunda ainult parimaid aegu! Hõbe säilitab oma väärtust. Inflatsioon sööb valuuta ostujõudu iga päev, kuid hõbeda ostujõud ei ole vähenenud paljude aastate jooksul.

Hõbe on kõige rohkem kasutatav tööstuslik toormaterjal peale nafta. Kasvab ka tööstuslik nõudlus, hõbedale leitakse üha uusi kasutuskohti. Nt: tsink-hõbe patareid, veefiltrid, meditsiin, elektroonika, telefonid jne. 

Soovitan hõbedat hoida kindlasti väljaspool pangandussüsteemi, sest tõsise kriisi korral on keeruline oma hõbe pangast kätte saada (kui see seal üldse füüsilisel kujul olemas on). 

Hõbemündid Austria Philharmoniker kuuluvad kuue maailmas enimlevinud investeerimismündi hulka. Investeerimismündid on disainitud sellisteks, et neid oleks lihtne ära tunda ja nendega oleks võimalik kaubelda üle maailma. 

 

Alates 2008 aastat hakkas Austria väljastama Philharmoniker hõbemünte.  See on esimeseks investeerimismündiks, millele on nimiväärtus antud eurodes. See on atraktiivne asendusmünt hõbedainvestoritele Eagle asemel. Philharmoniker on saadaval 1 untsisena 24-karaadise puhtusega. Hõbemündi nimiväärtuseks on 1.50 eurot kuigi selle metalliväärtus on mitmeid kordi kõrgem.

Mündi esiküljel on kujutatud orkestri pillid ning sõnad  „Silver Vienna Philharmonic“. Tagaküljel on pilt suurest orelist Viini Kontserdimaja Kuldses saalis. Lisaks sellele ka sõnad „Austria Vabariik“, kaal ja nimiväärtus.

Hetkel on seda saadaval vaid 1 untsistena, kuid on ametlikud plaanid laiendada tootmist. Mündi tiraaž pole piiratud. Hetkel on münt peamiselt levinud Austrias, Saksamaa, Põhja-Ameerikas ja Jaapanis.

 

Philharmoniker hõbemünte müüb ka Tavid: http://www.tavid.ee/index.php?main=603&productID=1224

(Seal peaks saama ka müntide ehtsust kontrollida.)

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Tervist. Oksjonil siis 4 x 31,1g hõbedat?

  Jah. Olen valmis müüma 4 euri odavamalt, kui Tavid müüb, vb ka rohkem.

 • Sealjuures küsiks ka juba ära, mis piirhinnaks on?

  Praegu u 107 euri, saan teha alla piirhinna pakkumise.

 • Pakkumised tehke palun ...

  sellele oksjonile: http://www.osta.ee/index.​php?fuseaction=item.info&​id=23319200

 • 5 3