Other users have also viewed

RAADIOPIIRE KAHELE KOERALE kaasa ka 600m piirdejuhet

  • RAADIOPIIRE KAHELE KOERALE kaasa ka 600m piirdejuhet
  • RAADIOPIIRE KAHELE KOERALE kaasa ka 600m piirdejuhet

Auction is ended or not active

Final price: 88.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: 23.04.2012 10:45:00
Closing time: 26.04.2012 10:45:00
Viewed: 58
Last bidder: jaakta
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: ATKA 100% / 3671 / View other items of the seller

http://imagehost.vendio.com/a/7937774/aview/dalmations_wag_tail.gif

 Okskonil müügis nähtamatu aed ehk raadiopiire mida kasutatakse lemmikloomade liikumise piiramiseks,jääb ära looma ketitamine,või tarade ehitamine ümber looma kuudi.Süsteem loosneb raadiosaatjaga ühendatud teritoorjumi piiravast juhtmest ja kahest kaelarihmadele kinnitatud vastuvõtjast,seega on komlektis kaks anduriga kaelarihma,raadiosaatja ja 2 x 300 meetrit piirdejuhet,kaks patareid ja kaks komplekti nagasi koos testimispirnidega.Seega kõik mis pildil.Kaasas ka esialgseks kasutamiseks mõeldud lipukesed,teritooriumi piirde tähistamiseks,et koer seda märkaks ja tundma õpiks.Kaup on pakendis ja  kohapeal olemas.

SAADAN OSTJALE KA EESTIKEELSE JUHENDI PAIGALDAMISE HOOLDAMISE JA KASUTAMISE KOHTA

Piirav juhe kaevatakse mõne sentimeetri sügavusele pinnasesse või kinnitatakse olemasolevale piirdeaiale. Juhe moodustab kinnise kontuuri ning selle otsad ühendatakse raadiosaatjaga, mis tekitab ümber juhtme väikese võimsusega madalsagedusliku raadiosignaali. Kaelarihmale kinnitatud tilluke vastuvõtja reageerib juhet ümbritsevale raadioväljale. Kui loom läheneb lubatud liikumisala servale (0,5...5 m juhtmest), hakkab vastuvõtja andma piiksuvat helisignaali.Tavaliselt õpib koer «piiksule» kiiresti reageerima ja pöördub tagasi lubatud liikumisalasse.Peale välise piirde võib nii piirata ka aias olevaid koerale keelatud piirkondi,peenrad bassein,ilupõõsad,jne.

Kui koer piiksule tähelepanu ei pööra, saab ta kaelarihmalt kerge elektriimpulsi. Särts on loomale ebameeldiv ja ta püüab seda edaspidi vältida, enamik loomi õppivat oma piire tunnistama nädala jooksul.

Raadiokarjusega tutvustamise alguses võtab peremees koera rihma otsa ja jalutab piiratava ala läbi, loom peab aru saama, kust piirid jooksevad. Kui aed üldse puudub, pannakse maha lippudega tähistatud liin. Mõne aja pärast on loomal selge, kust «keelatud maa» algab, tavaliselt pole lippe siis enam vaja.

Raadiopiire on ohutu ja puudub risk,et mõni pereliige võiks särtsu saada,mõjub ainult loomale kellel on vastuvõtja kaelas,ka lülitab automaatne turvareziim süsteemi välja kui koer peaks mingil põhjusel piirdealasse kinni jääma.

Raadiopiire on mõeldud pidevaks kasutamiseks, sest loomad kipuvad piire korduvalt katsetama. Koer õpib peagi, et kui saatjaga rihm on kaelas, pole lootustki territooriumilt lahkuda. Peremehega jalutama mineku ajaks võetakse rihm loomulikult kaelast ära.

 

 

 http://imagehost.vendio.com/a/7937774/aview/dalmations_wag_tail.gif

Questions to seller

  • Only answered questions are visible to all users.
  • No questions asked

Other auctions of that seller