1 EUR! Mobalpa näidisköök / köögimööbel Must läikiv koos tehnikaga

 • Eseme ID: 142511395
 • Jaga

1 EUR! Mobalpa näidisköök / köögimööbel Must läikiv koos tehnikaga

Eseme ID: 142511395 Seisukord: uus
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 5 530.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: R 07.08.2020 00:00:01
Lõpuaeg: E 17.08.2020 14:16:32
Vaadatud: 4394
Viimati pakkus: rmaari
Pärnu mnt. 110, Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Cocoon OÜ
Reg. kood 11119922    Kasutaja alates 30.07.2020

Auctions 100% e-pood
Seisukord: uus
Asukoht: Pärnu mnt. 110, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Auctions100% / 14 / vaata kasutaja e-poodi

Mobalpa näidisköök must (läikiv) koos köögitehnikaga ja santehnikaga (komplektina).

Köögimööbel on olnud näidisköögina Mobalpa mööblisalongis.
Köögimööbel, santehnika ja köögitehnika on kasutamata. 

Teisi 1€ alghinnaga näidisköökide pakkumisi leiad SIIT.

Köök
Laius 3570mm
Sügavus 600mm (650mm)
Kõrgus 2000mm 

Santehnika
Segisti, tavahind 250€
Valamu Schock, tavahind 300€ 

Köögitehnika
Ahi Smeg SFP6604NXE, tavahind 1499€, www.elux.ee/ahi-smeg-dolcestilnovo-p-rol-s-tft-a-puutetundlik-must-rv-teras-sfp6604nxe
Pliidiplaat Smeg SI5643B 4xinduktsioonkeeduala, tavahind 725€
Külmik Bosch KIL42VF30, tavahind 685€, www.elux.ee/k-lmik-bosch-integreeritav-123-cm-a-38db-elektrooniline-juhtimine-kil42vf30
Nõudepesumasin Elextrolux ESL8336RO, tavahind 520€
Õhupuhastaja Mobalpa BEHOVXA, tavahind 749€

Näidisköögi tavahind ilma santehnikata ja köögitehnikata 6600€
Näidisköögi tavahind koos santehnikaga ja köögitehnikaga 11328€
Mobalpa toodete ja köökide kohta saate lisainfot www.mobalpa.co.uk lehelt.

Enampakkumise käigus lähevad müüki ainult kirjeldatud esemed. Fotod on illustreerivad.
Fotodel nähtavad aksessuaarid ja muud esemed omavad ainult illustreerivat tähendust.

Oksjoni võitjal on võimalus erikokkuleppe alusel kasutada nii lahtimonteerimiseks, transpordiks kui paigalduseks Mobalpa köögimööbli pikaajalise paigalduskogemustega professionaalsete paigaldajate teenust.

Asukoht: Pärnu mnt. 110, Tallinn
Kontakt: auction@cocoon.ee
Tutvumine: Kaubaga on võimalik tutvuda vaid eelneval kokkuleppel. Salong on igapäevaselt suletud.
Kauba üleandmine: Kaup peab olema ära viidud hiljemalt 25.augustiks 2020. Palume enne kaubale järeletulemist tasuda Osta.ee e-konto ülekandena ning kaubale järeletulemine eelnevalt kokku leppida kontaktil auction@cocoon.ee.
Tasumine: Osta.ee e-konto ülekandena 

Müüdava varaga tutvumine: 14.08.2020 ajavahemikus kell 12:00-13:00

Müügitingimused:
* Kaup müüakse Üürileandja pandiõiguse alusel. Kaup asub aadressil Pärnu mnt 110, Tallinn.
* Palume Kaupa kindlasti vaatama minna enne pakkumiste tegemist, et veenduda ostusoovis. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. Kaubaga on võimalik tutvuda vaid eelneval kokkuleppel kontaktil auction@cocoon.ee.
* Müüja ei ole müüdavat Kaupa defekteerinud ja kirjas on vaid teadaolev info kauba kohta. Müüja ei anna Kaubale garantiid. Kaup müüakse seisukorras nagu see oksjoni hetkel on – „as is“. Kauba kohta olemasolev info on antud ilma vastava erialateadmiseta isiku arusaamise läbi ja seetõttu pole ammendav. Täpse ja ammendava info saamiseks peab ostja selle ise välja selgitama. Kaubaga on võimalik tutvuda vaid eelneval kokkuleppel kontaktil auction@cocoon.ee.
* Kauba äraviimiseks võimalikult vajaliku lahti võtmise, deinstalleerimise ja transpordiga seotud kõik toimingud teostab ja kulud kannab täies mahus ostja. Ostja peab enne pakkumise tegemist ise omal kulul ja spetsialistide abiga kindlaks tegema kauba füüsiliseks kättesaamiseks vajaliku nii ajalise kui ressursilise mahu, et teha pakkumine arvestusega, et asja kättesaamise kulud, olenemata nende keerukusest, mahust, aja- ja ressursikulust jäävad kõik 100% eduka ostja kanda. Kogu lahti võtmine, deinstalleerimine ja transport peab toimuma ruume kahjustamata. Ostja vastutab Kauba äraviimiseks võimalikult vajaliku lahti võtmise, deinstalleerimise ja transpordiga tekitatavate kahjude eest, hoolimata sellest, kes tegelikult kahju tekitab. Ära tuleb viia kogu soetatud Kaup. Ostja peab eeltoodud info ise enne pakkumuse tegemist üle kontrollima, välja selgitama, müüja ei võta vastutust mistahes eeltoodud Kaupa iseloomustavate andmete kehtivuse osas.
* Kaupa ei müüda ositi, Kauba hind ei sisalda käibemaksu (käibemaks ka ei lisandu hinnale, enampakkumisel kujunev hind on lõplik)
* Kauba eest ostuarvet ei väljastata, tasumine toimub Osta.ee e-konto ülekandena
* Ostjaga võetakse ühendust pärast enampakkumuse lõppemist e-maili teel. Palume eelnevalt kontrollida Osta.ee keskkonnas oma kontaktandmete õigsust.
* Ostja on kohustatud tasuma ostu eest täies ulatuses 5 (viie) päeva jooksul enampakkumise lõppemisest, pärast vastava teate saamist.
* Ostja on kohustatud pärast enampakkumise lõppu 7 (seitsme) päeva jooksul teostama kõik toimingud, mis on vajalikud Kauba ära viimiseks ning kauba sama tähtaja sees ära viima. Kauba eest peab olema tasutud ja kaup peab olema ära viidud hiljemalt 25.augustiks 2020.
* Kui Kaupa ei ole ettenähtud ajaks ära viidud või ostja ei ole täitnud muid kohustusi on müüjal õigus müügilepingust taganeda ja makstud summad lugeda leppetrahviks müügilepingu olulise tingimuse rikkumise eest. Müüjal on õigus Kaup uuesti enampakkumisele panna.
* Müük vormistatakse ainult oksjonil võidupakkumise teinud kasutaja registreerimisandmetega (vastavalt juriidilisele või füüsilisele isikule, kelle nimele kasutajakonto on registreeritud).
*Käesolevas teates ettenähtud tingimused on müügilepingu kohustuslikud tingimused, millega enampakkumisel osaleja nõustub pakkumise tegemise hetkel.
* Enampakkumisel osalejal lasuvad samuti kõik Osta.ee Kasutajalepingust tulenevad õigused ja kohustused. Kasutajalepingu täistekst asub www.osta.ee/kasutajaleping

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Müüdava varaga tutvumine: 14.08.2020 ajavahemikus kell 12:00-13:00

  Lugupeetud enampakkumisel osalejad, teavitame teile müüdava varaga tutvumise aja. Müüdava varaga tutvumise aeg on reede 14.08.2020 ajavahemikus kell 12:00 kuni 13:00. Kõigil kes soovivad tutvuda müüdava varaga palume tulla Tallinnas Pärnu mnt. 110 asuvasse Mobalpa mööblisalongi reedel 14.08.2020 ajavahemikus kell 12:00 kuni 13:00. Heade soovidega cocoon oü

 • rpc küsis 13.08.2020 16:13

  Tere. Kõik tingimused, mis on vastuolus seadustega on õigustühised. Mis arvab MTA sellise asja peale, kus firma müüb asju ilma arveta ja kui on ka KM kohuslane, siis ilma käibemaksuta?

  Tere Enampakkumise tingimused kehtivad võrdselt kõikidele kes soovivad enampakkumisel pakkumisi teha. Enampakkumisel osalemine ning pakkumiste tegemine on vabatahtlik. Kui enampakkumise tingimused Teile ei sobi siis palume Teil enampakkumisel mitte osaleda ning pakkumisi mitte teha. Heade soovidega cocoon oü

 • Tere, Palun täpsustada. Müügitingimustes on kirjas - * Kauba eest ostuarvet ei väljastata, tasumine toimub Osta.ee e-konto ülekandena. Kui ostan ettevõttele, siis mul on vaja ostuarvet. Mis põhjusel Te seda väljastada ei saa?

  Tere Täname Teid esitatud küsimuse eest. Vastavalt enampakkumise tingimustele, kauba eest ostuarvet ei väljastata ja tasumine toimub Osta.ee e-konto ülekandena. Sellised on enampakkumise tingimused ning need tingimused kehtivad kõikidele kes soovivad enampakkumisel pakkumisi teha. Heade soovidega cocoon oü

 • huba küsis 09.08.2020 21:35

  Tere! mis materjalist on töötasapind ja küljed kas täispuit või spoonitud.ettetänades .huba

  Tere Täname Teid esitatud küsimuste eest. Tulenevalt sellest, et me ei ole antud küsimusele vastamiseks piisavalt kompetentsi omav isik ei ole meil võimalik anda Teile kindlat vastust köögimööbli valmistamisel kasutatud materjalide kohta. Kui Te soovite on võimalik Mobalpa näidisköögiga tutvuda Mobalpa mööblisalongis. Salong on igapäevaselt suletud. Näidisköögiga on võimalik tutvuda vaid eelnevalt kokkulepitud ajal. Heade soovidega cocoon oü

 • liinaj küsis 07.08.2020 09:04

  Vabandust, leidsin mõõdud viimaselt fotolt :)

  Tere Täpselt nii, köögimööbli mõõdud on nähtavad viimasel fotol. Heade soovidega cocoon oü

 • liinaj küsis 07.08.2020 09:01

  Kui pikk on ülemiste kitsa kapirea laius? Ning kas külmikut koos parempoolse kapiga saab paigutata eraldi?

  Tere Täname Teid esitatud küsimuse eest. Köögimööbli mõõdud on nähtavad viimasel fotol. Tulenevalt sellest, et me ei ole antud küsimusele vastamiseks piisavalt kompetentsi omav isik ei ole meil võimalik anda Teile kindlat vastust kappide paigutuse muutmise osas. Isiklik ning mitte siduv arvamus on see, et külmikut ja parempoolset kappi on võimalik paigutada ka eraldi. Heade soovidega cocoon oü

 • 5 6