2. Kullast ripatsid, kogumassiga 2,44g

  • Eseme ID: 126622949
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 67.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: N 15.08.2019 13:23:37
Lõpuaeg: N 29.08.2019 13:23:37
Vaadatud: 448
Viimati pakkus: NOBLE
Lõõtsa 8a, Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Lõõtsa 8a, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Maksu- ja Tolliamet100% / 75 / Vaata müüja teisi esemeid

2. Kullast ripatsid, kogumassiga 2,44g

2.1. Kullast ripats, millele on kinnitatud valget värvi helmes, massiga 0,59g
Ripats on valmistatud standardproovile 585 vastavast roosast kullasulamist. Ripatsile on kantud Eesti Vabariigi ühitatud proovi-kontrollmärgis 585. Ripatsile kinnitatud helmes on magevees kasvatatud pärl. Pärl on ümar (läbimõõduga 6,0mm), valge värvusega ja keskmise kvaliteediga (AA). Pärli mass on ca 0,35g.

2.2. Kullast lillekujuline ripats, massiga 0,50g
Ripatsile on kinnitatud üks sinist värvi kivi ja kuus läbipaistvat valget värvi kivi. Ripatsile kinnitatud kivid ei ole vääriskivid, vaid on tehislik klaas (sinist värvi kivi) ning tehislikud cubic zirconia (kuus läbipaistvat valget värvi kivi), kogumassiga ca 0,06g.

2.3. Kullast ripats, massiga 0,75g
Ripats on valmistatud vana (endise NSVL) standardproovile 583 vastavast roosast kullasulamist. Ripatsile on kantud valmistaja nimemärgis ja endise NSVL ühitatud proovi-kontrollmärgis 583.

2.4. Kullast ripats (Skorpioni tähtkuju), massiga 0,60g
Ripats on valmistatud standardproovile 585 vastavast kollasest kullasulamist. Ripatsile on kantud selle valmistaja nimemärgis ja proovimärgis 585.
Ripatsid on tehase masstoodang. Ripatsid on heas seisukorras, mingeid deformatsioone toodetel ekspertiisi käigus ei avastatud.

Vara on kasutatud. Varale on andnud hinnangu Eesti Proovikoda „Metrosert“.
Varad müüakse lõpphinnaga, millelt ei ole võimalik sisendkäibemaksu maha arvata.
Täiendava info saamiseks ja varaga tutvumiseks palume pöörduda (vähemalt 1 tööpäev varem) e-posti teel tauri.zmenja@emta.ee
Vara asub aadressil Lõõtsa 8a, Tallinn.
Alghind 35.00 eurot.


NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale
vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.

Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 15,00€.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud