2-toaline korteriomand Uusmäe tn 8, Saku (48,8 m2)

  • Eseme ID: 129774058
  • Jaga

2-toaline korteriomand Uusmäe tn 8, Saku (48,8 m2)

Eseme ID: 129774058 Seisukord: uus
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 95 000.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: T 05.11.2019 11:00:00
Lõpuaeg: K 04.12.2019 11:00:00
Vaadatud: 3675
Viimati pakkus:
Uusmäe tn 8, Saku, Harjumaa, Eesti
1
Saku Vallavalitsus
Reg. kood 75019738    Kasutaja alates 15.03.2004

Saku Vallavalitsus 100%
Seisukord: uus
Asukoht: Uusmäe tn 8, Saku, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Kokkuleppel müüjaga Abi
Käsiraha / tagatisraha: 5000 EUR
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Saku Vallavalitsus — / 0 / Vaata müüja teisi esemeid

Korteriomand, mille registriosa number 11294250 ja asukoht Uusmäe tn 8, Saku alevik, Saku vald, Harjumaa. Korteriomandi eriomandi esemeks on elamu 1. korrusel asuv 2-toaline korter nr 8 üldpinnaga 48,8 m2, mille juurde kuuluvad panipaik, parkimiskoht ja terrass. Korteriomand asub katastriüksusel, mille pindala on 4647 m2 ja korteriomandi juurde kuulub 488/13438 mõttelist osa kinnisasjast.

Korteriomand on väga heas seisukorras (uus korter). Saku vald omandas korteriomandi 2018. aastal ja on selle esmakasutaja. Elamus on 22 korterit ja korteriühistu (registrikood 80547281).

Kontakt/tutvumine: eelneval kokkuleppel telefonil 5033066 või e-post peep.pukk@sakuvald.ee

Avaliku enampakkumise tingimused

1. Enampakkumise korraldaja: Saku Vallavalitsus, registrikood 75019738, Teaduse 13, Saku alevik, Saku vald, Harjumaa.

2. Enampakkumisel müüdav vara: Korteriomand, mille registriosa number 11294250 ja asukoht Uusmäe tn 8, Saku alevik, Saku vald, Harjumaa. Korteriomandi eriomandi esemeks on elamu 1. korrusel asuv 2-toaline korter nr 8 üldpinnaga 48,8 m2, mille juurde kuuluvad panipaik, parkimiskoht ja terrass. Korteriomand asub katastriüksusel, mille pindala on 4647 m2 ja korteriomandi juurde kuulub 488/13438 mõttelist osa kinnisasjast.

Korteriomand on väga heas seisukorras (uus korter). Saku vald omandas korteriomandi 2018. aastal ja on selle esmakasutaja. Elamus on 22 korterit ja korteriühistu (registrikood 80547281).

3. Enampakkumise läbiviimise koht ja aeg: Enampakkumine viiakse läbi elektroonilises keskkonnas, internetioksjonisüsteemis nimetusega OSTA.EE. Enampakkumise pikkuseks on 28 päeva alates OSTA.EE-s ilmumise kuupäevast.

Kogu enampakkumise kestuse ajal on võimalik teha pakkumisi. Korteriomandi hetkehind on reaalajas nähtav enampakkumise juures. Pakkumised teinud isikute kohta näidatakse nende registreeritud kasutajanimesid. Enampakkumise võitja on kõrgeima pakkumise esitanud isik.

4. Enampakkumise viis ja protseduur: avalik enampakkumine internetioksjonisüsteemis nimetusega OSTA.EE.

4.1. Enampakkumise puhul on tegemist pikeneva (dünaamilise) lõpuga enampakkumisega ning pikenemise samm on 5 minutit. Enampakkumise pikenemine on piiratud kolme tunniga;

4.2. Enampakkumise tulemused tehakse kõigile enampakkumisel osalejatele teatavaks Osta.ee portaalis kohe pärast enampakkumise võitja selgumist. Enampakkumise protokolli kinnitab Saku Vallavalitsuse moodustatud enampakkumise komisjon. Enampakkumise tulemused kinnitab ja võitjaga ostu-müügi lepingu sõlmimise otsustab Saku Vallavalitsus korraldusega.

4.3. Kolme päeva jooksul pärast enampakkumise tulemuste teatavakstegemist on Osta.ee portaali vahendusel enampakkumisel osalejatel ning teistel asjaosalistel õigus esitada komisjonile proteste enampakkumise läbiviimise kohta. Komisjon registreerib saadud protestid ja esitab koos oma seisukohaga kahe päeva jooksul müügi korraldajale, kes kolme päeva jooksul teeb otsuse protesti rahuldamise või rahuldamata jätmise kohta;

4.4. Enampakkumise tulemused jäetakse kinnitamata, kui:

4.4.1. enampakkumise läbiviimisel rikuti oluliselt enampakkumise protseduuri;

4.4.2. selgus, et enampakkumise võitjal ei olnud õigust enampakkumisest osa võtta;

4.4.3.enampakkumise läbiviimisel on rikutud õigusaktidega sätestatud korda.

4.5. Enampakkumise tulemuste kinnitamata jätmise põhjused formuleeritakse kirjalikult. Enampakkumise tulemuste kinnitamata jätmise korral müügilepingut ei sõlmita. Enampakkumise tulemuste mittekinnitamine enampakkumise protseduurireeglite rikkumise või õigusaktide nõuete rikkumise tõttu müügi korraldaja süül kohustub müügi korraldaja tagastama ostjale tema tasutud tagatisraha täies ulatuses. Muid täiendavaid kulutusi ei hüvitata.

5. Varaga tutvumiseks ettenähtud aeg ja koht: eelneval kokkuleppel telefonil 5033066 või e-post peep.pukk@sakuvald.ee.

6. Osavõtutasu: null (0) eurot.

7. Tagatisraha: viis tuhat (5000) eurot.

Enampakkumisele määratud tagatisraha broneeritakse pakkumise tegemisel pakkuja Osta.ee e-kontolt, ilma tasumata ei lase oksjonisüsteem pakkumist teha. Broneering tühistatakse, kui keegi teeb oksjonil suurema pakkumise. Enne pakkumise sisestamist peab olema tasutud tagatisraha. Enampakkumise võitja tagatisraha tasaarveldatakse müügihinna tasumisel. Osta.ee e-konto on igal registreerunud kasutajal. E-kontole saab konto omanik läbi pangalingi kanda ettemaksuks raha, mida saab kasutada tagatisraha, osavõtutasude ja arvete tasumiseks. Kui pakkuja ei võida enampakkumist, siis eemaldatakse e-kontol tagatisraha broneering ning pakkuja saab antud summa tagasi oma pangakontole kanda;

Enampakkumise võitnud isikule tagatisraha ei tagastata. Tagatisraha arvestatakse müügihinna hulka.

8. Pakkumise alghind: üheksakümmend viis tuhat eurot (95 000) eurot.

9. Ostu-müügilepingu ja asjaõiguslepingu sõlmimine: Enampakkumise võitja kohustub hiljemalt 30 päeva jooksul pärast enampakkumise tulemuste kinnitamist ja talle teatavaks tegemisest sõlmima vara omandamise ostu-müügilepingu ja asjaõiguslepingu. Juhul, kui ostja ei ilmu määratud ajaks notari juurde lepingut sõlmima, võib müüja lugeda enampakkumise nurjunuks ja ostjale tagatisraha ei tagasta. Notaritasu ja riigilõivu tasub ostja. Müüdav vara antakse üle ostja otsesesse valdusesse pärast notariaalse müügilepingu ja asjaõiguslepingu sõlmimist ning ostuhinna tasumist. Juhul, kui parima pakkujaga ei jõuta notariaalse müügilepingu sõlmimiseni, võib enampakkumise korraldaja otsustada, kas korraldatakse korduv enampakkumine või müüakse vara paremuselt teise pakkumuse esitajale.

10. Müüdava vara eest tasumine: müügihind tasutakse täies ulatuses Saku Vallavalitsuse arvelduskontole EE862200001120079664 vähemalt kolm (3) tööpäeva enne ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmimist või notari deposiiti või kolme pangapäeva jooksul pärast ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmimist, kui müügihind tasutakse pangalaenuga ja laenu andev pank on lepingus kolmandaks lepinguosaliseks.

11. Enampakkumisest osavõtvate isikute ring: enampakkumisest võivad osa võtta kõik füüsilised ja juriidilised isikud, kellel on õigus sõlmida vastavat lepingut ning kelle osavõtt enampakkumisest ei ole vastuolus õigusaktidega ning kellel ei ole Saku valla ees võlaõiguslikest lepingutest tulenevaid rahalisi kohustusi (võlgnevusi). Enampakkumisest ei saa osa võtta isik, kes eelnevatel Saku Vallavalitsuse poolt korraldatud enampakkumistel on osutunud võitjaks, kuid ei ole ilmunud müüja määratud ajaks lepingut sõlmima.

Enampakkumisel osalemiseks peab pakkuja olema registreeritud Osta.ee keskkonna kasutajaks, nõustuma osta.ee kasutajatingimustega ning tema isik peab olema tuvastatud kas ID kaardi või pangalingi kaudu.

NB! 

Palun tähele panna oksjonitingimusi!
Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee kasutajalepingule on osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast.

Vara ja oksjoni arve vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele!
(Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud