3. Romuväärismetalli esemed, kogumassiga 3,68g

  • Eseme ID: 126622954
  • Jaga
1/1

3. Romuväärismetalli esemed, kogumassiga 3,68g

Eseme ID: 126622954 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 76.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: N 15.08.2019 13:24:52
Lõpuaeg: N 29.08.2019 13:24:52
Vaadatud: 385
Viimati pakkus: NOBLE
Lõõtsa 8a, Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Maksu- ja Tolliamet
Reg. kood 70000349    Kasutaja alates 30.01.2003

Maksu- ja Tolliamet 100%
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Lõõtsa 8a, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Maksu- ja Tolliamet100% / 75 / Vaata müüja teisi esemeid

3. Romuväärismetalli esemed, kogumassiga 3,68g

3.1. Kullast kõrvarõngas, massiga 1,58g
Kõrvarõngas on valmistatud standardproovile 585 vastavast kullasulamist.
Kõrvarõngale on kinnitatud kolm läbipaistvat valget värvi kivi. Kivid ei ole vääriskivid, vaid on tehislikud cubic zirconia (CZ), kogumassiga ca 0,02g.

3.2. Kullast kõrvarõngas, massiga 0,74g
Kõrvarõngas on kullast, standardprooviga 585.

3.3. Kullast sõrmus, massiga 0,67g
Sõrmus on kullast, standardprooviga 500, sõrmusele on kantud Eesti Vabariigi proovi-kontrollmärgis 500.
Sõrmusele on kinnitatud üks läbipaistev valget värvi kivi, mis ei ole vääriskivi, vaid tehislik cubic zirconia (CZ), massiga 0,03g.

3.4. Hõbedast ripats (Skorpioni tähtkuju), massiga 0,69g
Ripats on hõbedast (üle kullatud), standardprooviga 830.

Vara on kasutatud. Varale on andnud hinnangu Eesti Proovikoda „Metrosert“.
Varad müüakse lõpphinnaga, millelt ei ole võimalik sisendkäibemaksu maha arvata.
Täiendava info saamiseks ja varaga tutvumiseks palume pöörduda (vähemalt 1 tööpäev varem) e-posti teel tauri.zmenja@emta.ee
Vara asub aadressil Lõõtsa 8a, Tallinn.
Alghind 54.00 eurot.


NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale
vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.

Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 15,00€.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.