3-toaline korter Rõuge vallas Viitina külas Männi- 3

  • Eseme ID: 188129659
  • Jaga

3-toaline korter Rõuge vallas Viitina külas Männi- 3

Eseme ID: 188129659 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 19 000.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: E 16.01.2023 16:37:39
Lõpuaeg: E 20.02.2023 14:21:04
Vaadatud: 1610
Viimati pakkus: meelispost
Rõuge vald, Võru maakond, Võrumaa, Eesti
1
Müüja:
Rõuge Vallavalitsus100%positiivset tagasisidet
2 tagasisidet    34 jälgijat
Rõuge Vallavalitsus   Kasutaja alates 12.05.2021
Reg. kood 77000217
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Rõuge vald, Võru maakond, Võrumaa, Eesti
Kogus: 1
Käsiraha / tagatisraha: 100 EUR
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Rõuge Vallavalitsus100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi

Rõuge vallavalitsus müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel korteri Viitinas (aadress: Männi-3, Viitina küla) Viitina järve kaldal.

Kauni vaatega korter asub Viitina külas kahekorruselise kortermaja teisel korrusel. Viitina küla asub Rõuge alevikust 5 km ja Võru linnast 20 km kaugusel.

Pakkumiste esitamise tähtaeg on 20. veebruar 2023 kell 14.00.

Korteri pindala on 50,2 m2. Katastritunnus 69702:002:1500, registriossa nr 1263341 kantud korteriomand, 2165/8600 mõttelist osa kinnistust ja reaalosa eluruum nr 3, sihtotstarve- elamumaa.

Korter on ahiküttega ning vajab remonti. Korteris on olemas vesi, kanalisatsioon ja elekter. Kiire internetiga liitumise valmidus (200M alla, 50M üles). 

Korteri alghind on 12 000 eurot, tagatisraha 100 eurot, osavõtutasu ei ole.

Elektroonilise enampakkumise võitjal tuleb tasuda korteri ostuhind hiljemalt notariaalse ostu-müügilepingu sõlmimise päevale eelnevaks päevaks ja kanda ostuhind Rõuge Vallavalitsuse pangaarvele SEB Pank EE231010402006965009 või Swedbank EE902200221068425529. Vormistamisega seotud kulud tasub ostja.

ENAMPAKKUMISE LÄBIVIIMISE TINGIMUSED

1.    Elektroonilisest enampakkumisest võivad osa võtta kõik isikud, kui õigusaktidest ei tulene teisiti.

2.    Enampakkumisele määratud tagatisraha broneeritakse pakkumise tegemisel pakkuja Osta.ee e-kontolt, ilma tasumata ei lase oksjonisüsteem pakkumist teha. Broneering tühistatakse, kui keegi teeb oksjonil suurema pakkumise. Enne pakkumise sisestamist peab tagatisraha olema tasutud. Enampakkumise võitja tagatisraha tasaarveldatakse müügihinna tasumisel. Osta.ee konto on igal registreerunud kasutajal. E-kontole saab konto omanik läbi pangalingi kanda ettemaksuks raha, mida saab kasutada tagatisraha ja arvete tasumiseks. Kui pakkuja ei võida enampakkumist, siis eemaldatakse e-kontol tagatisraha broneering ning pakkuja saab antud summa tagasi oma pangakontole kanda.

3.    Pakkuja peab olema registreeritud Osta.ee keskkonna kasutajaks ning tema isik peab olema tuvastatud kas ID-kaardi või pangalingi kaudu. Pakkumised tuleb sisestada enampakkumisele Osta.ee portaalis.

4.    Osta.ee portaalis korteri kohta pakkumist tehes kinnitab Pakkuja, et on tutvunud ja nõustub enampakkumise protseduurireeglitega ning on tutvunud korteriga ning on teadlik korteri seisukorrast ja ei oma selles osas Rõuge Vallavalitsusele pretensioone. Korteriomandiga tutvumiseks ja täiendava informatsiooni saamiseks tuleb pöörduda piirkonna haldusspetsialisti poole (Olev Mõttus, 505 3143, [email protected]).

5.    Juhul kui enampakkumisel osaleja osutub enampakkumise võitjaks ning enampakkumine kinnitatakse, kohustub ta maksma korteri eest tema pakutud hinna.

6.    Võimalik on teha kaht erinevat liiki pakkumist:
6.1. tavapakkumine: pakkuja sisestab summa, mida soovib pakkuda ja süsteem teeb kohe vastavas summas pakkumise. Pakkumine peab olema vähemalt pakkumise sammu võrra suurem eelmisest. Erandiks on kõige esimene pakkumine, mille saab teha alghinnaga võrdse;
6.2. automaatpakkumine: pakkuja sisestab suurima summa, mida on nõus pakkuma. Süsteem teeb seejärel ise pakkuja eest pakkumisi suurendades summat, kui keegi pakkuja üle pakub, pakkumise sammu võrra. Kui automaatpakkumine ei ole enam piisavalt suur, et viimast pakkujat sammu võrra üle pakkuda, pakub süsteem välja pakkuja määratud suurima summa. Kui mitu pakkujat teevad automaatpakkumise, jääb peale neist suurim, pakkudes väiksema üle maksimaalselt pakkumise sammu võrra. Vahepealseid samme ei näidata. Kui kaks pakkujat teevad automaatpakkumise samale summale, eelistatakse ajaliselt esimest pakkujat.

7.    Vaikimisi on pakkumise tegemisel ette antud minimaalne võimalik summa. Kui pakkuja teeb minimaalse võimaliku pakkumise, ei ole tava- ja automaatpakkumisel erisusi.

8.    Pakkumise samm on 100 eurot, mille võrra saab enampakkumisel osalemiseks hinda tõsta.

9.    Pakkumisi on võimalik teha kogu enampakkumise kestvuse ajal. Korteri hetkehind on reaalajas nähtav enampakkumise juures. Pakkumised teinud isikute kohta näidatakse nende registreeritud kasutajanimesid. Enampakkumise võitja on kõrgeima pakkumise esitanud isik.

10.    Enampakkumise puhul on tegemist pikeneva (dünaamilise) lõpuga enampakkumisega ning pikenemise samm on 5 minutit.

11.    Enampakkumise tulemused tehakse kõigile enampakkumisel osalejatele teatavaks Osta.ee portaalis kohe pärast enampakkumise võitja selgumist. Enampakkumise protokolli kinnitab Rõuge Vallavalitsuse moodustatud komisjon.

12.    Rõuge Vallavalitsus tunnistab enampakkumise nurjunuks, kui enampakkumisele ei tehtud ühtegi pakkumist vähemalt alghinna ulatuses. Enampakkumise nurjunuks tunnistamisel müügilepingut ei sõlmita.

13.    Kolme tööpäeva jooksul pärast enampakkumise tulemuste teatavakstegemist Osta.ee portaali vahendusel on enampakkumisel osalejatel ning teistel asjaosalistel õigus esitada Rõuge Vallavalitsusele proteste enampakkumise läbiviimise kohta. Vallavalitsus registreerib saadud protestid ja teeb kolme tööpäeva jooksul otsuse protesti rahuldamise või rahuldamata jätmise kohta.

14.    Rõuge Vallavalitsus kinnitab enampakkumise tulemused või jätab need kinnitamata kümne tööpäeva jooksul peale enampakkumise toimumist. Enampakkumise tulemused jäetakse kinnitamata, kui;
14.1. enampakkumise läbiviimisel rikuti oluliselt enampakkumise protseduuri;
14.2. selgus, et enampakkumise võitjal ei olnud õigust enampakkumisest osa võtta;
14.3. enampakkumise läbiviimisel on rikutud õigusaktidega sätestatud korda.

15.    Enampakkumise tulemuste kinnitamata jätmise põhjused formuleeritakse kirjalikult. Enampakkumise tulemuste kinnitamata jätmise korral müügilepingut ei sõlmita. Enampakkumise tulemuste mittekinnitamine enampakkumise protseduurireeglite rikkumise või õigusaktide nõuete rikkumise tõttu müügi korraldaja süül kohustub müügi korraldaja tagastama ostjale tema tasutud tagatisraha täies ulatuses kümne tööpäeva jooksul enampakkumise toimumisest. Muid täiendavaid kulutusi ei hüvitata.

16.    Korteriomandi elektroonilise enampakkumise võitjal (edaspidi nimetatud ostja) tasuda korteri ostuhind hiljemalt notariaalse ostu-müügilepingu sõlmimise päevale eelnevaks päevaks ja kanda ostuhind Rõuge Vallavalitsuse pangakontole SEB pank EE231010402006965009 või Swedbank EE902200221068425529.

17.    Müügilepingu ja asjaõiguslepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu tasub ostja.

18.    Korteriomandi ostjal sõlmida eelnimetatud korteri notariaalne ostu-müügileping 30 päeva jooksul kinnistu enampakkumise tulemuste kinnitamise korralduse teatavakstegemisest. Käesolevas punktis nimetatud tähtajaks kinnistu notariaalse ostu-müügi lepingu sõlmimata jätmise korral tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise tulemused tühistatakse ja ostja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.

 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud