5. Kullast kaelakett, massiga 156,93 g (+1,58g) (proov 585)

  • Eseme ID: 123879703
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 3 570.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: E 10.06.2019 11:00:00
Lõpuaeg: E 24.06.2019 11:02:07
Vaadatud: 973
Viimati pakkus: NOBLE
Lõõtsa 8a, Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Lõõtsa 8a, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Maksu- ja Tolliamet100% / 74 / Vaata müüja teisi esemeid

Kullast kaelakett, massiga 156,93 g koos pooleks lõigatud lüliga, massiga 1,58 g (proov 585).

Keti ning lüli valmistamiseks on kasutatud standardproovile 585 vastavat roosat kullasulamit. Keti pikkuseks on ca 77 cm.

Kett on tehtud käsitööna. Praeguses seisukorras nõuab kett väikest remonti (lülide ühendamist). Remondi orienteeruv hind on 15 eurot.

Vara on kasutatud. Varale on andnud hinnangu Eesti Proovikoda „Metrosert“.

Varad müüakse lõpphinnaga, millelt ei ole võimalik sisendkäibemaksu maha arvata.

Täiendava info saamiseks ja varaga tutvumiseks palume pöörduda (vähemalt 1 tööpäev varem) e-posti teel tauri.zmenja@emta.ee

Vara asub aadressil Lõõtsa 8a, Tallinn.

NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale
vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.

Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 15,00€.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • elijah küsis 10.06.2019 19:49

    Tere. Mis on ketti pikkus?

  • 5 1