59 039 liitrit diislikütust, alghinnaga 0.68€/l

 • Eseme ID: 126222563
 • Jaga
1/1

59 039 liitrit diislikütust, alghinnaga 0.68€/l

Eseme ID: 126222563 Seisukord: kasutatud

Oksjon on lõppenud

Antud müük lõppes ilma pakkumisteta. Kui soovid teada, kas antud ese on veel müüjal alles, jätta talle märguanne, et sooviksid eset osta kui see on veel alles. Saadme sulle e-maili kui müüja peaks eseme uuesti müüki panema.

Oksjon on lõppenud

Antud müük lõppes ilma pakkumisteta. Kui soovid teada, kas antud ese on veel müüjal alles, jätta talle märguanne, et sooviksid eset osta kui see on veel alles. Saadme sulle e-maili kui müüja peaks eseme uuesti müüki panema.

Lõpphind: 40 146.52 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: T 06.08.2019 13:36:02
Lõpuaeg: K 21.08.2019 13:36:02
Vaadatud: 1205
Viimati pakkus:
Maardu, Harjumaa, Eesti
1
Maksu- ja Tolliamet
Reg. kood 70000349    Kasutaja alates 30.01.2003

Maksu- ja Tolliamet 100%
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Maardu, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Maksu- ja Tolliamet100% / 71 / Vaata müüja teisi esemeid

Diislikütus koguses 59 039 liitrit, alghinnaga 0.68€/l.

Diislikütus müüakse tervikvarana alghinnaga 40146.52 eurot.

Müüakse lõpphinnaga, millelt ei saa maha arvata sisendkäibemaksu.

Kütusele on koostatud OÜ Analiit poolt analüüsid, millega on võimalik tutvuda Maksu- ja Tolliameti kontaktisiku kaudu.

Kütuse väljavedu toimub AS Maardu Terminali hoiukohast Maardu, Lao 29 ostja kulul.

NB!

 1. oksjon toimub kooskõlas võlaõigusseaduse §10 lõikega 4, mille kohaselt enampakkumisel on osalejatele seatud eritingimused ja parima pakkumise otsustamise õigus on jäetud korraldajale;
 2. oksjonitingimusena ei tohi pakkujal olla:

2.1 oksjonile eelnenud 3 aasta jooksul ega ka kestvaid kriminaal- ja väärteomenetlusi vedelkütuse ebaseadusliku käitlemise osas, karistusseadustiku §-de 3761 ja § 3762 alusel;

2.2 oksjonile eelnenud 3 aasta jooksul kehtivaid kriminaal- ja väärteo karistusi vedelkütuse ebaseadusliku käitlemise osas karistusseadustiku §-ge 3761 ja § 3762 alusel;

 1. jätta endale, kui riigivara valitsejale, võlaõigusseaduse §10 lg 1 ja lg 4 alusel otsustusõigus valida kõigi pakkujate seast kvalifitseerunud parimale pakkumisele nõustumuse andmine peale pakkumiste tegemist kolme tööpäeva jooksul;

Vara antakse üle pärast ostusumma laekumist.

Täiendava info saamiseks ja varaga tutvumiseks palume pöörduda (vähemalt 1 tööpäev varem) e-posti teel: tauri.zmenja@emta.ee.

NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole.. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.

Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 15,00€.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Pow küsis 12.08.2019 21:37

  Tere, Kütusele on tehtud sert millal, kas peale üleandmist tehakse uus sert ja määratakse tihedus, kus selgub kg/liiter? Kas müüa vastutab kauba kuni kauba ülendmiseni kauba kvaliteedi eest?

  Tere. Kütusel on kehtiv sertifikaat alates 23.05.2019 ja see kehtib 6 kuud. Uue sertifikaadi tegemine jääb ostja kohustuseks.

 • 5 1