Aakre mõisa viinavabriku hoone

  • Eseme ID: 97357578
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 10 000.00 EUR
Pikenev lõpp: 2 minutit
Algusaeg: T 22.08.2017 12:09:31
Lõpuaeg: T 19.09.2017 12:09:31
Vaadatud: 3795
Viimati pakkus: Nitro
Aakre küla, Valgamaa, Valgamaa, Eesti
1
Seisukord: vana
Asukoht: Aakre küla, Valgamaa, Valgamaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: sularahas, deposiidikandega
Müüja: motokas — / 0 / Vaata müüja teisi esemeid

Müün suure maakivist viinaköögi hoone. Hoone asub Purtsi jõe kaldal, Aakre külas, Valgamaal. Valga-Tartu mnt. jääb 2 km kaugusele. Kinnistule tuleb asfalt tee ja asub kogu krunt kergesti juurdepääsetavas kohas. Kinnistul on EE kaugloetava voolumõõtjaga 20 A elektriliitumine . Hoonesse on tehtud esmane elektripaigaldis  3 faasilise peakilbiga. Kõikidesse ruumidesse on veetud korralik valgustus ja pistikupesad, kui peaks olema vajadus remonttöödega alustada.  Hoonel on võlvkeldrid ja osaliselt betoneeritud põrandad. On ka ruume millel on uus betoonpõrand koos paigaldatud vesipõrandakütte torustikuga ja perspektiivse kanalisatsiooni torustikuga. Hoonele on koostatud täies mahus katuse renoveerimisprojekt. Kinnistu suurus on 7400 m2. 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Tere Katastrikaardi andmetel on kinnistu suurus 2954 m2. Kas lisandub mõni lahustükk?

    Tere Jah lisandub kõrval asuv eraldi katastritunnusega juurdelõige.

  • ratas küsis 09.09.2017 14:44

    Tere! Kas katuse renoveerimisprojektis on välja toodud ka katuse vahetuse hinnanguline maksumus? Kas hoonet kasutati kinona?

    Tere! Ei ole kindlasti toodud katuse vahetuse maksumust, sest see on ikka väga erinev ju.... Materjalid on iga päev mingil määral muutuva hinnaga ja samuti ka tööde teostamine. Hinnapakkumisi, ükskõik mis ehitsutööle võtta, tuleb hindadega ühest äärmusest teise. Hoone oli nõukaajal piima vastuvõtu punkt ja Eesti taassünni ajal pole kasutust leidnud. Need ruumid mille olen enam-vähem ära restaureerinud, neis oleme teinud igal aastal mõne rahvamuusika ürituse.

  • 5 2