Alisa Vasina kõrvarõngad "Härg"
- Eseme ID: 139168147
- Jälgi eset
- Jaga
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
Vaadatud: | 303 |
---|
Seisukord: | uus |
---|---|
Asukoht: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
Kogus: | 2 |
Tarneaeg: | 4 päeva |
Transport: |
SmartPOST: al. 2.59 EUR (XS)
Omniva: al. 1.99 EUR (XS)
DPD pakiautomaat 1.94 EUR (XS)
|
Tagastamine: | Nõustun eseme tagasi võtma 14 päeva jooksul, kui see ostjale ei sobi. Ostja tasub kõik postikulud. Ese peab olema kasutamata, siltidega ning originaalpakendis. Abi |
Maksmine: | pangaülekandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
Müüja: | ASILA100% / 22 / vaata kasutaja e-poodi |
Härg teab, et kui siht on silme ees, pole miski võimatu!
Kõrvarõngad on pärit Alisa Vasina kollektsioonist "Tootemloomad".
Igal loomal on oma sümbol ja märk, mis avaldab mõju inimese elule. Tootemloom on märgliline teenäitaja, kes suunab ja saadab. Mis on sinu tootemloom?
Tehniline kirjeldus:
Alisa Vasina loodud illustratsiooniga poltkõrvarõngad.
Kõrvarõnga diameeter: 30 mm.
Materjal: Mustaks värvitud puit, roostevabast terasest metallosad ja epoksiidvaik.
Toode saabub kinkekarbis.
Alisa Vasina on noor disainer, kes sündis ja tegutseb Eestis, Tartus. Kaasaja popkultuur on teda alati inspireerinud. Ta keskendub kaasaegsete karakterite portreteerimisele loomadel põhinevate tegelastena. Seda teeb ta läbi huumori prisma. Oma teosed maalib ta populistliku kunstiliikumise stiilis, mis kannab nime Pop sürrealism. Teda köidab selle stiili pildikeel ja huumorimeel - mis on vahel mõnus, mõnikord ebameeldiv ning kohati sarkastiline. Läbi Alisa Vasina loomingu sukeldud maailma, täis pööraseid ja vastuolulisi olendeid. Tema disaintoodete valikus leiad tema illustratsioonidel põhinevat disaini nii moe kui ka kodukujunduse valdkonnast.
Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.