Eksklusiivne mereäärne elamumaa Hiiumaal Kärdlas, Hausma tee 10

  • Eseme ID: 112431509
  • Jaga

Eksklusiivne mereäärne elamumaa Hiiumaal Kärdlas, Hausma tee 10

Eseme ID: 112431509 Seisukord: uus
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 49 190.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: L 25.08.2018 08:00:00
Lõpuaeg: E 01.10.2018 12:03:05
Vaadatud: 1763
Viimati pakkus: vklstd
Kärdla linn, Hiiumaa, Hiiumaa, Eesti
1
Hiiumaa Vallavalitsus
Reg. kood 77000424    Kasutaja alates 26.06.2012

Hiiumaa vald 100% e-pood
Seisukord: uus
Asukoht: Kärdla linn, Hiiumaa, Hiiumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Kokkuleppel müüjaga Abi
Käsiraha: 1547 EUR
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Hiiumaa vald — / 7 / vaata kasutaja e-poodi

Kärdla osavald müüb elektroonilisel enampakkumisel vallale kuuluva elamumaa sihtotstarbega kinnistu Hausma tee 10 (registriosa nr 784033, katastritunnus 20401:001:0244, sihtotstarve elamumaa 100%, pindala 2380m2). Kinnistule on Hiiu Vallavolikogu 20.01.2016 otsusega nr 305 kehtestatud detailplaneering „Hausma tee 1, Hausma tee 2 ja Ranna tn 1 maaüksuste ja nendega piirneva rannaala detailplaneering“, mis on kättesaadav siit - http://atp.amphora.ee/hiiumaavv/index.aspx?itm=108316 . 

Kinnistust ligi 1 km kaugusel asuvad nii põhikool kui gümnaasium, lasteaed ja Kärdla keskväljak poodidega. 300 m kaugusel asub Hausma rand ujumissilla ning välijõusaaliga, 600 m kaugusel Kärdla sadam. 

Kinnistul puuduvad välja ehitatud kommunikatsioonid – juurdepääsuteed, vee- ja kanalisatsioonitrassid ning elektrienergiaga liitumine. Kärdla osavald võtab endale kinnistuid müües kohustuse rajada kinnistuid teenindavad kommunikatsioonid - juurdepääsuteed kinnistute piirideni (Ranna tänav T3 (detailplaneeringu joonistel positsioon 22) ja Hausma tee L1 (detailplaneeringu joonistel positsioon 21)), kinnistute välised vee- ja kanalisatsioonitrassid ning igale kinnistule elektrienergia liitumise (6A) ühe aasta jooksul alates kinnistu notariaalse ostu-müügi lepingu sõlmimisest.

Enampakkumisel on õigus osaleda füüsilistel ja juriidilistel isikutel, kellel on õigus sõlmida leping ning kelle osavõtt enampakkumisest ei ole vastuolus õigusaktidega. Enampakkumisest ei või osa võtta ja müügilepingut ei sõlmita isikuga, kellel on Kärdla osavalla ees võlaõiguslikust lepingust tulenev tähtaegselt täitmata rahaline kohustus või kes isiklikult või esindaja kaudu on seotud enampakkumisega (enampakkumise korraldaja, alghinna määraja, isik, kelle pädevusse kuulub enampakkumise tulemuste kinnitamine) ja tema abikaasa või otseliinis sugulane.

Võõrandatava varaga tutvumine tuleb müüjaga kokku leppida tööpäeviti müüja kontaktisiku Lauri Preimanniga telefonil 5104293 või e-post aadressil lauri.preimann@hiiumaa.ee .

Osta.ee keskkonnas korraldataval enampakkumisel pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et on tutvunud ja nõustub nende tingimustega, on tutvunud võõrandatava varaga ja on teadlik selle seisukorrast ning ei oma selles osas Kärdla osavalla valitsusele pretensioone.

Pakkumise tegemise tagatisraha suurus on 5% vastava kinnistu alghinnast. Tagatisraha tasutakse osta.ee keskkonna deposiiti ja arvestatakse maha parima pakkuja pakkumisest ehk arvestatakse müügihinna sisse. Teistele pakkujatele tagatisraha tagastatakse.

Enampakkumise võitjaga sõlmitakse notariaalne müügileping, mille kulu (sh notaritasu ja riigilõiv) kannab ostja. Enampakkumise võitja on kohustatud ilmuma lepingu sõlmimise kohta talle teatatud ajal. Juhul kui müügilepingut ei sõlmita müüjast mitteolenevatel põhjustel ühe kuu jooksul tulemuste teatavaks saamisest osta.ee portaalis, kuulutatakse enampakkumine nurjunuks.

--------------------

NB!
* Vara/ost vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

* Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast.

* Oksjonil kujunev hind on lõplik ning ei sisalda käibemaksu!

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud