2-toaline korteriomand Maleva tn 1-59 Tallinn 65,2 m2

 • Item ID: 163980605
 • Share

2-toaline korteriomand Maleva tn 1-59 Tallinn 65,2 m2

Item ID: 163980605 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 120 960.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 12.10.2021 17:00:00
Closing time: Tue 26.10.2021 17:00:52
Viewed: 1672
Last bidder: mutityts
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
RKAS 2100%positive feedback
one feedback    37 followers
RIIGI KINNISVARA AS   User since 07.11.2018
Reg. code 10788733
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Preliminary deposit: 1000 EUR
Payment: by bank transfer
OSTA CREDIT 120960.00€ €/ per month
see more
Seller: RKAS 2100%positive feedback view user's e-store

REGISTREERU - KLIENDIPÄEV IGA KOLMAPÄEV KELL 17.00!

Korteriomand:                       4. korrusel asuv 2-toaline korter nr 59, üldpinnaga 65,2 m2 ja 652/78386 suuruse mõttelise osaga kinnistust. Korteriomandi igakordse omaniku kasutuses oleva parkimiskoha number on 73 ja keldris panipaik 133.

Registriosa nr:                        13166850

Katastriüksuse tunnus:          78408:808:0090 

Sihtotstarve:                          elamumaa 50% - ärimaa 50%

Kinnistu pindala:                    9039  m2

 

Asjaõiguslikud koormatised: Müüjal puuduvad

Võlaõiguslikud koormatised: Müüjal puuduvad 

Ehitised:                                 Ehitisregistri andmetel asub kinnistul:

 • Korterelamu (ehitisregistri kood 101030415) suletud netopinnaga 10 614,6 m2;
 • KOMPLEKTALAJAAM „HEKA-2“ (ehitisregistri kood 120228794) suletud netopinnaga 7 m2.

 

Korteri seisukord

Korter vajab sanitaarremonti. Seintes ja lagedes esineb pragusid. Köögis on elektripliit, mille töökorras oleku kohta puudub info ning köögikapid ja kraanikausikapp koos kraanikausiga. Köök ja toad eraldi planeeringuga. Vannitoas on vann. WC on eraldi.  Korteris olev mööbel ja tehnika jäävad korterisse ning müüja poolt äravedamisele või utiliseerimisele ei kuulu.

Korteris puuduvad veearvestid.

 

Korteriühistu nimi ja registrikood: KÜ Tallinn, Maleva 1 (registrikood 80556823).

KÜ-l laenukohustus puudub.

KÜ-l on kehtiv majanduskava, mis on kinnitatud 2020/21. aastaks.

Remondifondi kogutakse vastavalt kütteperioodile: oktoobrist kuni aprillini 0,6 eur/m2 ning maist kuni septembrini 1 eur/m2 korteri kohta.

Remondi prioriteedid vastavalt 2019. majanduskavale: 1) gaasipaigaldis, 2) kanalisatsioon, 3) katuseparkla. Teostatud on kaks esimest prioriteeti ja hetkel toimub katuseparkla remont.

 

Maja korterite seintes ja lagedes esineb pragusid. Korteriühistu on probleemist teadlik, kuid hoone seisukorra kohta ekspertiisi pole tehingu hetkeks teostatud. Kortermajas võib esineda hallitust.

 

Kinnistu Tallinna linn, Põhja-Tallinna linnaosa, Maleva tn 1 suhtes kehtivad piirangud/kitsendused (seisuga 14.07.2020.a.):

Kinnistu jääb elektripaigaldiste kaitsevöönditesse, ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni vöönditesse, sideehitiste kaitsevöönditesse, gaasipaigaldiste kaitsevöönditesse ning raudtee kaitsevööndisse.

 

Märkus:                      Katuseparklas on mõningad parkimiskohad ümberjoonitud ja sellest tulenevalt on muutunud osaliselt parkimiskohtade asetus, mis oli notariaalses erikasutusse andmise kokkuleppes. Korter 59 parkimiskoha asukoht on veidi nihkunud.

 1. Riigi Kinnisvara AS müüb elektroonse enampakkumise teel veebikeskkonnas Osta.ee Harju maakonnas Tallinna linnas Põhja-Tallinna linnaosas Maleva tn 1-59 asuva korteriomandi alghinnaga 120 960 (ükssada kakskümmend tuhat üheksasada kuuskümmend) eurot.

Korteriomandi täpsemad andmed on toodud käesoleva enampakkumise tingimuste Lisas 1.

 1. Pakkumused esitatakse ja fikseeritakse Osta.ee keskkonnas vastavalt portaalis kehtivatele reeglitele. Pakkumuste esitamise tähtaeg on 26.10.2021. a kell 17:00.
 2. Pakkumused tehakse tavalisel oksjonil (Inglise oksjon) mis on pikeneva lõpuga (5 minutit). Pakkumuste samm on muutuv vastavalt saavutatud hinnatasemele. Esialgne samm on 250 eurot.
 3. Enampakkumise tagatisraha suurus on 1 000 (üks tuhat)
 4. Pakkumuse tagatisraha tasuda Osta.ee keskkonnas vastavalt keskkonnas toodud juhistele ja korrale.
 5. Tagatisraha ei tagastata, kui enampakkumise võitjast tulenevatel asjaoludel ei ole kinnistu müügilepingut sõlmitud enampakkumise tingimustes sätestatud tähtaja jooksul või kui ostja taganeb pakkumisest. Enampakkumise võitja poolt deponeeritud tagatisraha võetakse arvesse tasaarveldusel müügihinna tasumisel.
 6. Riigi Kinnisvara ASi juhatus (edaspidi juhatus) kinnitab enampakkumise tulemused 5 (viie) tööpäeva jooksul arvates Osta.ee poolt väljastatud enampakkumise protokolli kättesaamisest. Nõustumus müügilepingu sõlmimiseks antakse pakkumusele, mis on kõige kõrgem. Kõrgeima pakkumuse esitaja nimi ja summa avalikustatakse.
 7. Pakkujatele, kelle pakkumus ei osutunud kõrgeimaks, tagastab Osta.ee süsteem tagatisraha täies ulatuses koheselt peale enampakkumise lõppu.
 8. Notariaalne müügileping ja asjaõigusleping sõlmitakse enampakkumise võitjaga Riigi Kinnisvara AS poolt valitud notari juures 30 (kolmekümne) päeva jooksul alates enampakkumise tulemuste kinnitamisest. Kõik notariaalse müügilepingu sõlmimisega seotud kulud tasub ostja. Kogu ostuhind tuleb tasuda notariaalse müügilepingu sõlmimise päevaks (arvestusega, et ostuhinna laekumine on toimunud enne müügilepingu sõlmimist) kas Riigi Kinnisvara ASi arveldusarvele nr EE742200221027006138 Swedbankis või notari deposiitarvele.

Juhul, kui ostja kasutab krediidiasutuse teenuseid ostuhinna tasumiseks, peab ostja hiljemalt notariaalse müügilepingu sõlmimise ajaks esitama Riigi Kinnisvara ASile:

 • kinnituse vastava kokkuleppe sõlmimisest ostja ja krediidiasutuse vahel, mille alusel Riigi Kinnisvara AS võib kindel olla, et ostja täidab ostuhinna tasumise kohustuse täies ulatuses ja
 • kinnituse, et ostja on andnud krediidiasutusele täitmiseks maksekorralduse ostuhinna ulatuses (või ulatuses, mis ei ole kaetud ostja omafinantseeringuga), mille alusel krediidiasutus teostab vastava ülekande Riigi Kinnisvara ASile 3 (kolme) pangapäeva jooksul notariaalse ostu-müügilepingu sõlmimise päevast.
 1. Kui pakkuja, kelle pakkumusele on antud nõustumus müügilepingu sõlmimiseks, ei ole sõlminud kinnistu müügi- ja asjaõiguslepingut 30 (kolmekümne) päeva jooksul arvates enampakkumise tulemuste kinnitamisest või võtab ostupakkumise tagasi selle jõusoleku ajal, on juhatusel õigus enampakkumine nurjunuks tunnistada.

MUU INFO KORTERIOMANDI JA LEPINGUTINGIMUSTE KOHTA

 1. Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (Müüja) ei vastuta lepingu esemel (sh selle olulised osad) esinevate võimalike varjatud puuduste eest, millest Müüja ei olnud ega pidanud olema teadlik müügilepingu sõlmimise hetkel, ning tulenevalt eeltoodust, ei ole ostjal õigust esitada Müüja vastu nõudeid müüdava vara puudustega seoses ning kasutada mistahes õiguskaitsevahendeid. Müüja müüb lepingu eseme seisuskorras „nagu on“ („as is“).
 2. Ostja on kohustatud kinnistu, sellel paikneva ehitise ja korteriomandi üle vaatama ja ostupakkumisega kinnitama, et ta on teadlik kinnistu, ehitise ja korteriomandi seisukorrast, on teadlik müüja poolt teavitatud asja puudustest ega oma selles osas Müüja vastu mingeid pretensioone. Ostja kohustub eelpoolnimetatud nõudeid ja pretensioone ka tulevikus mitte esitama.
 3. Müüja ei vastuta ehitisregistri elektroonilises andmebaasis avaldatud andmete õigsuse ega tegelikkusele mittevastavuse eest ega ehitisregistris andmete puudumise eest ning kahju eest, mis võib kaasneda ostjale seoses nimetatud andmete ebaõigsusega, puudumisega ja tegelikkusele mittevastavusega.
 4. Hoonele, milles paikneb müügiobjektiks olev korteriomand, on väljastatud energiamärgis energiaklassiga E.
 5. Korteriomandi otsene valdus antakse ostjale üle hiljemalt kolmekümne (30) päeva jooksul arvates müügilepingu sõlmimisest, kui müügilepinguga ei lepita kokku muud tähtaega. Müüja kannab kõik korteriomandiga seotud kulud kuni valduse üleandmiseni, tasudes need hiljemalt ühe kuu jooksul arvates valduse üleandmisest.

Müüja võimaldab kõikidel huvitatud isikutel tutvuda müüdava varaga, sh teostada vaatlusi ning juhul kui omandamisest huvitatud isik peab vajalikuks teostada omal kulul täiendavaid analüüse, ekspertiise vm, ei tee Müüja huvitatud isikutele takistusi selliste toimingute teostamiseks. Objekti vaatluseks ja vajalike toimingute teostamiseks palume eelnevalt kontaktisikuga aeg kokku leppida.

Käesolevas kirjelduses nimetatud dokumentide täistekstidega ja muude korteriomandit puudutavate andmetega (dokumentidega) on võimalik tutvuda eelregistreerimisel.

Kontaktisikuks on Riigi Kinnisvara AS müügiarenduste projektijuht Annika Kiljala, e-post [email protected], telefon 53 403 560.

 

 

 

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked

Osta krediiti pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega ja küsi nõu asjatundjalt. Krediidi kulukuse määr on 23,03% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2000 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 29,9 €, laenu tasumise periood 40 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 2783,01 € ja tagasimaksete summa 2753,11 €.