2-TOALINE LAHEMAAL 60KM TALLINNAST

 • Item ID: 147462872
 • Share

2-TOALINE LAHEMAAL 60KM TALLINNAST

Item ID: 147462872 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 10 550.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 20.11.2020 18:52:30
Closing time: Fri 04.12.2020 20:52:29
Viewed: 3422
Last bidder: Target855
Suurpea küla, Harjumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Suurpea küla, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery: Agreement with seller Abi
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Daves waves97.2% / 181 / View other items of the seller

Poole omahinnaga oksjonile renoveerimise lõppjärgus 31.2 m2 stuudiokorter looduskaunis Lahemaa Rahvuspargis, Suurpea külas, 45 minutise autosõidu kaugusel Tallinnast.

Korter asub maja esimesel korrusel, akendest vaade maja taha männimetsa. Avatud planeeringuga köök-elutuba, eraldi magamistuba ning wc-vannituba. Soovikorral pole keeruline köök magamistoa asemele tagasi tuua nagu algselt originaalis korteriplaan ette nägi.

Paigaldatud uued aknad, korteriuks, elektrisüsteem, vee- ja äravoolu torustik. Magamistoa poolne põrandakarkass on valmis, elutoa poolne pooleli. Elekter korteris sees ja kasutatav, korterisisene kilp veel paigaldamata. Seinad, laed, aknapõsed krohvitud-pahteldatud vaja vaid lihvida ja viimistleda. 

Nullist üles ehitatud uus põrandaküttega wc-vannituba ja tehtud põranda ja seinte lõppviimistlus. Kogu vesi ja kanalisatsioon pesumasina, boileri, wc, kraanikausi ja vanni-dushisegisti vahel valmis. Jäänud lõpetada lagi ja vannipoolne sein plaatida, sobib 170cm mõõdus vann.

Ostuhinnaga kaasa uus WC pott, korterisisene elektrikilp, vannitoa plaadid, põrandalaagide vahele pakk villa ja kolm viimata jäänud prügikotitäit prahti. Ülejäänud ehituskraam, mis piltidelt näha on juba läinud ja korter koheselt vaba!

Kortermajas puudub tsentraalne küte, võimalik paigaldada nagu teistelgi õhksoojuspump, et kütet ja kulusid ise kontrollida. Magamistoa lae nurgas vanem veekahjustus, kus pahtel 40x40cm alal vähe mullitab, ülevaltkorruse leke sai kiirelt peatatud(pilt lisatud)! 

Kortermajas tegus ühistu! Majal soojustatud otsaseinad, katus vahetatud. Veetorud ja kanalisatsioonipüstakud vahetatud. Trepikojad renoveeritud. Hea vaikne piirkond, heatahtlikud naabrid, ümberringi ilus loodus, ujumis - ja kalastuskohad, marja - ja seenemetsad.

Väga madalad kommunaalkulud, kulud aasta läbi vaid 19 € kuus + oma elekter ja vesi.

Aadress: Lahe Põik 5, Suurpea Küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Katastrinumber 42301:003:0238

Tallinn - 60 km
Loksa - 6 km
Bussi peatus - 450 m
Meri 350 m

KORTERIGA VÕIMALIK TUTVUDA HOMME 04.12 11.00-12.00, KUI HUVITATUD KIRJUTA/HELISTA 58183363!

NB! OLE OMA PAKKUMISES KINDEL! KORTERI OSTU-MÜÜGI TEHING PEAB TOIMUMA SEE AASTA, NOTARIKULUD JÄÄVAD OSTJA KANDA!

*** Oksjonil kehtivad Osta.ee reeglid ning kui oksjoni võitja võidetu väljaostmisest taganeb, on määratud oksjoni võitjale leppetrahv 20% eseme lõplikuks kujunenud hinnast (leppetrahvi mitte tasumisel läheb see kohtutäituri lahendada, kes trahvi sisse nõuab) ***

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • Tere. Käisime korterit vaatamas. Tekkis küsimus- kuna piltidel paistavad seintes uued el. radikad kuid reaalis neid näha ei olnud- kas need sisalduvad tehingus? Ka ei paistnud ühtegi siseust, veel paigaldamata keraamilisi plaate, puuduvaid põranda laage. Kas nimetatud asjad sisalduvad hinnas või mitte? Tänud ette.

  Oksjoni kirjelduses on kirjas mis asjad ostuga kaasa tulevad, ülejäänud asjad on ära viidud. Veel jäävad sinna ka kinnised suured värviämbrid ja vähesel määral mingeid muid viimistlusvahendeid. Pakk plaate oli samuti vannitoas põrandal, nendel piltidel 11 pildil tooli peal. Radikad, boiler, põrandalauad/prussid ei ole hinnas!

 • Tere, mis on viimasel pildil valge taust, kas mingi sein ja selle muster või...?

  See on pilt laest kus 40x40cm alal pind veekahjustusest vähe mullitab. Kahjustus tekkis kevadel, ülevaltkorruse leke sai kiirelt peatatud, ei midagi tõsist, soovin olla lõpuni aus mida müün.

 • Cheta asked 27.11.2020 17:32

  Lisaks küsiksin, et kas on lubatud välja ehitada ka muid küttesüsteeme kui õhksoojuspump?

  Suure tõenäolsusega ainult elektripõhised lahendused.

 • Cheta asked 27.11.2020 16:52

  Esialgu ei oska nii pakkumist teha. Tuleks vast enne vaatama tulla. Võtan teiega mingi päev ühendust.

  Arusaadav, endal hetkel puudub transport aga saab teha mingi näitamis päeva, näiteks pühapäeva. KÕIK KES HUVITATUD KORTERIGA TUTVUMISEST, KIRJUTAGE/HELISTAGE 58183363!

 • Cheta asked 27.11.2020 14:15

  Tere. Milline oleks osta kohe hind?

  12500€ müüsin seda, niikaua kui keegi pakkumist teinud pole võite teha ka omapoolse pakkumise!

 • päty asked 25.11.2020 23:06

  Tere. Palun täpsustage sõnastust-Poole omahinnaga- Kas oksjonil kujunevale hinnale peab siis lisama veel ühe poole ehk oksjoni summa tuleb korrutada kahega. Ja kuidas on võimalik enne oksjoni lõppu korteriga tutvuda. Jätke oma kontakt. Lugupidamisega Kalmer

  Tere, juurde ei arvuta siin midagi, oksjonil kujunenud hind ongi hind millega korter müüdud saab. Korteri hinnanguline hetkeväärstus on tegelikult kuskil 14-15K juures. Kontakt on lisatud ka oksjoni kirjelduses, helistage homme ja leiame sobiva aja vaatama minna! 58183363

 • 5 6