2 vana akudrelli.

  • Item ID: 162669821
  • Share

2 vana akudrelli.

Item ID: 162669821 Item condition: used Delivery time: 10 days
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 31.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 17.09.2021 21:00:00
Closing time: Sun 26.09.2021 21:00:00
Viewed: 282
Last bidder: tgert
Ageri küla, Järva vald, Järvamaa, Eesti
1
Seller:
Intan100%positive feedback
1041 feedback    5 followers
Item condition: used
Location: Ageri küla, Järva vald, Järvamaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 10 days
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Intan100%positive feedback View other items of the seller

Üks Hitachi, teine Makita. Töökord teadmata, puuduvad akud nende testimiseks. Visuaalselt suuremad vigastused puuduvad, info piltidel, mingit garantiid ma sellele kaubale ei anna. 


Vaata ka minu teisi huvitavaid oksjone ja pakkumisi siit:

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=search.searchseller&q[seller]=Intan

Kui midagi head jääb silma, lisa see omale lemmikuks! Nii saad e-maili teel teavituse oksjoni lõppemise kohta ja sa ei maga head asja maha! 😏

Ostud postitan hiljemalt 10 päeva jooksul, mitte iga päev, sest lähim pakiautomaat on kaugel... Mitme eseme ostu korral võib kapi suurus muutuda, kuid ma proovin alati pakkida nii, et mahuks võimalikult väiksesse kappi.

NB!!! Klaasi, potselani jm õrnasid asju pakin ühte pakki mõistliku koguse! Kui võidad 10 oksjonit, siis palun ära ole rumal ja ära arva, et pakin mitukümmend õrna asja ühte pakki! Deposiitmakse korral palun kohe valida Omniva kapp, sest need ostud saadan ma kõik eraldi! 

Minu oksjonid ja pakkumised on avatud inimestele, kellel on kauba vastu reaalne huvi ning ka rahalisi vahendeid kauba välja ostmiseks. Makset e-kontole ootan 48h jooksul peale oksjoni lõppu. Kui ostja pole 7 päeva jooksul ei maksnud ega ka muul viisil reageerinud, siis läheb ese uuesti müüki või utiliseerimisele! 

Kui tundub, et kaup ei vasta kirjeldusele või on mõni muu puudus/defekt vms, mida ma ise ilmselt pole märganud, siis ma palun mitte tõtata pretensiooni esitama ega negatiivset kommentaari kirjutama! Lihtsalt helista või kirjuta mulle, kannan raha tagasi või leiame muu lahenduse, minu eesmärk ei ole kedagi petta ega tüssata! 

Kõikvõimalikud küsimused palun esitada oksjoni käigus ja enne pakkumist, vastan hea meelega ja vajadusel lisan pilte, hilisemaid pretensioone ei rahulda!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked