2005a Bmw 320d diisel / 6-käiguline manuaal

  • Item ID: 185357529
  • Share

2005a Bmw 320d diisel / 6-käiguline manuaal

Item ID: 185357529 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 2 200.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sun 27.11.2022 20:00:00
Closing time: Fri 02.12.2022 20:00:00
Viewed: 1880
Last bidder: Jaan nokkur
tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
Mung94%positive feedback
51 feedback    105 followers
Item condition: used
Location: tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Mung93.9%positive feedback View other items of the seller
BMW 320d
2005
saloon diesel
manual rear-wheel drive
120
Mileage
Yes

Oksjonil pakkumisel 2005a 3-seeria Bmw, kere nimetusega E90 320d. 

Soome autole omaselt on sõidetud pikki maantee kilomeetreid ja seega vaatamata läbisõidule sõiduomadustelt nagu Eestis "250 000km" sõitnud kaaslased (Soomes üpriski range ülevaatus, seega autod on tihti vaatamata kilomeetritele paremas seisus kui mujal).

Kõik vajaminev mugavusvarustus on olemas - püsikiirusehoidja, nupust käivitus, vihmasensor, elektrilised klaasitõstukid, hea heliga Bmw Professional stereo + aux jpm. 

Pidurid toimivad korrektselt, s.h käsipidur heas töökorras. Esiklaasil on all kojameeste servas pragu (vaateväljas ei ole), tuled on kõik terved, esituled on vahetatud ning värsked (näitavad hästi ja olemas on ka "angel eyes" funktsioon - näeb ilus välja).

Ei kolise ega logise, veermik täielikult vaikne.

Väiksemaid iluvigu leidub, aku on nõrk ja vajab käivitamiseks käivituskaableid.

Mootor töötab laitmatult, ei tossa ega lonka vms. absoluutselt. Käivitub hästi nii soojalt kui külmalt (panin prooviks uue aku peale ja sellega käivitus koheselt).

Selle auto puhul võib öelda, et tegu on tõeliselt ökonoomse sõidukiga (võimalik sõita 5l/100km). Jõudu on samas väga mõnusalt 2.0l 120kw mootoril. 6-käiguline manuaalkäigukast teeb maanteel sõidu ökonoomsemaks (kõik käigud lülituvad täpselt ja tihkelt).

Hele salong on terve, roolinahk terve ja siiani tehase originaal.

Põhjamaade paketiga ehk mootoril autonoomne elektriline lisaküte (salongi hakkab väga kiirelt sooja puhuma), samuti olemas istmesoojendused jms.

Dokumendid korras ja saab Eestis arvele võtta (192.- eur), samas kellel Soomes käimist, siis hea sõita juba Soome registris autoga. 

Olemas kõik auto käsiraamatud, täidetud hoolderaamat (hooldatud korrapäraselt), arveid tehtud töödest. All on korralikud naastrehvid Bmw originaalvelgedel. Kesklukustus puldist ja olemas ka veokonks koos paigaldus dokumentatsiooniga.

 

Asub Pirita linnaosas, vaatama tulemiseks ja küsimuste korral palun helistada 5456 9833 

Kõik on oodatud vaatama ja proovima :) Soovin edu kõigile huvilistele :)

 

Tegemist on kasutatud sõiduki müügiga, mille juures võib esineda müüjale mitte teadaolevaid vigu/puudusi. Pakkujal on võimalik ennem pakkumise tegemist müüdava sõidukiga põhjalikult tutvuda, et olla kindel oma pakkumise tegemises. Kui pakkumine tehakse ilma eelneva tutvumiseta, siis võtab pakkuja ise teadlikult riski, et ostetav sõiduk ei pruugi vastata ootustele. Sõidukit ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on. 

Oksjoni võitja on oodatud võidetud sõidukile järgi tulema 5-päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist. Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et on kõigega tutvunud ning mõistab, et tegemist on finantskohustusega. Müüja võib: nõuda Parimalt pakkujalt leppetrahvi 10% ulatuses Parima pakkumise Hinnast, aga mitte vähem kui 265.- eurot, kui Parim pakkuja ei ole oma kontaktandmetel kättesaadav Parima pakkumise kehtivuse tähtaja jooksul või keeldub õigusvastaselt Müügilepingu sõlmimisest või täitmisest, sh Parima pakkumise Hinna maksmisest või Oksjonil müüdud asja vastuvõtmisest oksjoni lisainfos märgitud aja jooksul või muul moel Müügilepingu täitmisest, mille tulemusel Müüja jääb ilma Oksjoni tulemusel Parimale pakkujale asja müümisest loodetud hüvest. Tähtajaks maksmata leppetrahvi puhul pöördun Inkasso poole, kes leppetrahvi ja sellega kaasnevad kulud sisse nõuab (nõude vormistamine, viivised jms.), seega palun olla oma pakkumises täielikult kindel.

Enne pakkumise tegemist palun kindlasti tutvuda sõiduki seisukorraga ning olla oma pakkumises kindel. Sõiduk on soovituslik ENNE pakkumise tegemist üle vaadata, sest hilisemaid pretensioone EI ARVESTATA. 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • Tere. Kas oksjon juba lõppenud?

    replied 27.11.2022 18:03

    Tere, ei ole lõppenud, algab kell 20:00. Parimat.

  • 5 1