5x7cm toetaja nimi/logo JK Tammeka naiskonna vormil (L7)

5x7cm toetaja nimi/logo JK Tammeka naiskonna vormil (L7)

Item ID: 207840281 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 205.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 15.02.2024 19:45:00
Closing time: Sun 25.02.2024 19:48:31
Viewed: 316
Last bidder: Evely Rebane
Tartu, Tartumaa, Eesti
1
Seller:
JKTammeka100%positive feedback
3 feedback    21 followers
MTÜ Jalgpallikool Tammeka   User since 24.01.2023
Reg. code 80315611
Item condition: new
Location: Tartu, Tartumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery: Agreement with seller Abi
Payment: by deposit transfer
Seller: JKTammeka100%positive feedback view user's e-store

Antud enampakkumise esemeks on 5 cm x 7 cm (kõrgus x laius) pildil kollasega esiletõstutud ja noolega näidatud reklaampind JK Tammeka esindusnaiskonna mänguvormil 2024 aasta hooajaks. Enampakkumise võitjal on võimalik antud pinnale saada paigutatud oma logo, nimi, sõnum, pilt, veebilehe aadress või muu kujutis ja ühtlasi olla esindusnaiskonna toetajaks oksjoni võidusummaga. Traditsiooniliselt on sportlaste vormidel kujutatud ettevõtete logod, kes on ka sportlaste toetajateks. Käesolev JK Tammeka esindusnaiskonna toetajate leidmise kampaania on eriline - oodatud ei ole pakkuma ainult ettevõtted - toetajaks võib olla igaüks. Pinna esindusnaiskonna vormil võib osta kasvõi kingituseks naistepäeva puhul. Mänguvormil oleval toetaja pinnal ei pea tingimata kujutama logo, võib lasta trükkida mistahes kujutise või teksti - kasvõi tervituse oma tuttavatele.

Tartu JK Tammeka esindusnaiskond alustab oma 22. hooaega Eesti Naiste Meistriliigas, möödunud hooajal toodi Tartusse läbi aegade esimene kõrgliiga medal jalgpallis - Meistriliiga pronks. Hooaja jooksul, mis kestab Märtsi lõpust kuni Novembri lõpuni, kohtutakse 26 meistriliiga mängu ja lisaks veel mõne lisamängu (nt. karikamängud, sõpruskohtumised) jooksul erinevate vastastega üle Eesti. Tartu JK Tammeka esindusnaiskonna liikmetest on mitmed esindatud nii Eesti A-koondises kui ka noortekoondistes. Esindusnaiskonna lähiaastate eesmärk on tulla Eesti meistriks. Selle protsessi esimene samm, jõuda esikolmikusse, on täidetud. Järgmiseks sammuks on jõuda Naiste Balti Liigasse, kus kohtuvad Baltimaade parimad kuus naiskonda. Saadud toetus läheb esindusnaiskonna treening protsessiga seotud vahenditesse, mis aitavad meil paremini jälgida mängijate koormust ja ennetada vigastuste tekkimist. Saadud toetusel on suur mõju sportlike eesmärkide saavutamisel.

Oksjoni võitja saab:

  • Oma poolt võidetud pinna nii kodumängude (sinine) kui võõrsilmängude (valge) vormil.
  • Mänguvormide trüki korraldab ja kulud kannab JK Tammeka. Juhul kui oksjoni võitjal ei ole endal graafilise kujunduse võimekust, saab JK Tammeka aidata vastava faili loomisel - abistame hea meelega.
  • Kõik esindusnaiskonna toetajad loetletakse üles JK Tammeka kodulehel. 

JK Tammeka on väga tänulik kõigile oma toetajatele. Toetajaks on võimalik tulla ka osta.ee kontot omamata. Kõigi küsimuste korral palume esitada küsimus osta.ee keskkonnas või pöörduda JK Tammeka poole aadressil [email protected] . 


Oksjoni võitja poolt esindusnaiskonna vormidele paigutatav kujutis peab vastama avalikus ruumis kehtivatele ja reklaamiseadusest tulenevatele nõuetele st. ei tohi sisaldada ebatsensuurseid, rassistlikke, vaenu õhutavaid, konkurente halvustavaid, poliitilisi ega muid sääraseid ebakorrektseid sõnumeid. Lisaks ei tohi kujutis sisaldada konkureerivate spordiseltside nime ja sümboolikat või muid ebasobilikke elemente mis mõjuksid JK Tammeka esindusnaiskonnale ebasobivalt. JK Tammeka võtab õiguse keelduda ebasobivatest kujutistest ja sõnumitest ja palub need asendada sobilikuga. Kahtluse korral sobivuse osas tasub esitada küsimus oksjoni jooksul. Oksjoni eest tasumine peab toimuma hiljemalt 29. veebruariks, vastasel korral on JK Tammekal õigus keelduda kujutise paigutamisest esindusnaiskonna vormile. Enampakkumisel võidetud pinnale paigutatava kujutise fail peab olema soovitatavalt vektorformaadis või kõrge resolutsiooniga pildi kujul ja edastatud JK Tammekale hiljemalt 5. märts.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked