Alisa Vasina poltkõrvarõngad "Arlekiinjänes"

  • Item ID: 134767248
  • Share

Alisa Vasina poltkõrvarõngad "Arlekiinjänes"

Item ID: 134767248 Item condition: new Delivery time: 4 days
Offer ended
Offer ended
10.00 EUR
Viewed: 87
Tartu, Tartumaa, Eesti
ASILA OÜ
Reg. code 14432140    User since 09.10.2018

ASILA 100% e-store
Item condition: new
Location: Tartu, Tartumaa, Eesti
Delivery time: 4 days
Shipping/Delivery:
SmartPOST: 2.59 EUR (XS)
Omniva: 1.99 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop 1.94 EUR (XS)
Agreement with seller Abi
Return: I agree to take back the item within 14 days, if it is not suitable for the buyer. Buyer pays all shipping costs. Item must be unused and in original packaging with tags Abi
Payment: by bank transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: ASILA100% / 22 / view user's e-store

Alisa Vasina Kevadkollektsioon nimega "Pöörased märtsijänesed" esitleb poltkõrvarõngaid, mis on loodud sobituma kollektsiooni naiselike kikilipsudega. Poltkõrvarõngaid võib kanda lipsudest eraldi, igapäevaselt, sest nad on niivõrd kerged, et ei sega igapäeva tegevusi ning on stiilseks aksessuaariks kandja kõrvas. 

Kõrvarõnga diameeter: 14 mm.
Materjal: Värviga kaetud messing ja epoksiidvaik.
Toode saabub kinkekarbis.

Värviga kaetud ehe sobib metelli allergikutele seni kuni värv püsib tootel. Testitud parima sõbranna peal, kes on metallide suhtes väga tundlik, kui neid kõrvarõngaid saab ta muretult kanda. 

Tegemist on fragmendiga kunstiteoselt nimega Arlekiinjänes. Arlekiinjänes pärineb Alisa Vasina jäneste maalide seeriast, milles kunstnik uuris jäneste sümboleid ning kuidas see loom on inspireerinud visuaalkultuuri läbi aegade. Arlekiinjänes viitab mustkunstile ning selle, et Tänu kübaratrikile on jänes saanud mustkunsti sümboliks. Fragmendil on illusiooni ring, mida hoiab arlekiinjänes originaalteosel. 


Alisa Vasina on noor disainer, kes sündis ja tegutseb Eestis, Tartus. Kaasaja popkultuur on teda alati inspireerinud. Ta keskendub kaasaegsete karakterite portreteerimisele loomadel põhinevate tegelastena. Seda teeb ta läbi huumori prisma. Oma teosed maalib ta populistliku kunstiliikumise stiilis, mis kannab nime Pop sürrealism. Teda köidab selle stiili pildikeel ja huumorimeel - mis on vahel mõnus, mõnikord ebameeldiv ning kohati sarkastiline. Läbi Alisa Vasina loomingu sukeldud maailma, täis pööraseid ja vastuolulisi olendeid. Tema disaintoodete valikus leiad tema illustratsioonidel põhinevat disaini nii moe kui ka kodukujunduse valdkonnast.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked