Other users have also viewed

Britax Römer turvahäll+alus+käru

  • Item ID: 158772468
  • Share

Britax Römer turvahäll+alus+käru

Item ID: 158772468 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 230.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 29.06.2021 13:48:14
Closing time: Tue 27.07.2021 13:48:14
Viewed: 33
Last bidder:
Tartu, Tartumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Tartu, Tartumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Sossake100% / 89 / View other items of the seller

Väga mugav komplekt:

*britax römer baby safe i-size turvahäll (+kingiks mänguasi konn)

*Hälli suvekate 

*britax römer flex turvahälli alus

*britax römer b agile käru (kaasas soojakott, vihmakile, adapterid). 

 

Kõik asjad on ostetud varasemalt kasutatult ja ise kasutasime neid pisut üle ühe aasta. Häll ja alus olid eelmisel omanikul uuena ostetud ning väga vähe kasutatud,sõitsid kord kuus arsti juurde ja mõned poeskäigud. Hälli saab kasutada alates sünnist kuni lapse 13kg või 83cm pikkuseni. Meie laps kasutas maksimumini st 83cm ja 12.5kg ja tal oli seal lahedalt ruumi. Meie kasutasime turvahälli põhimõtteliselt igapäevaselt. Häll pole avariiline ega kusagilt kukkunud, küll aga armastas laps sinna toas niisama istuma minna ja on sellega paar korda uppi läinud 🙂 Ei tea kas just sellest, aga hällil on penoplastis mõnes kohas väikesed mõrad,mis algselt kui ostsime,seal polnud-vaata pilte! Hällil ja alusel on ka kasutamisest tulnud kriipsud/kraapsud. Hällil on vastsündinu sisu, päiksevari.Kaasa tuleb hälli külge kinnitatav mänguasi konn, suvekate (pestud, ent ülemisel osal randid). Häll kinnitub klõpsti alusele, väga lihtne ja saab kiiresti lapse autosse ja sealt välja. 

Britax ütleb oma hällide kasutusajaks 7-10 aastat. Häll on toodetud 2016a ja kasutusele võetud 2017a, seega saab hälli kasutada veel 3+ aastat. 

Käru ostsin samuti kasutatult, aga mina kasutasin ainult rattaid hälli all poes käimisel. Raam avaneb ühe käeliigutusega, mistõttu on seda väga mugav kasutada. Kokku käib nö "võileivaks" :) Raamil on omajagu kriipse/kraapse. Käruosa kangas terve ja puhas. Ees on pöörlevad rattad, sanga kõrgus reguleeritav. Pidur jalaga vajutada. Seljatoe saab lasta magamisasendisse, all ruumikas hoiukorv. Käruosa saab raamilt täielikult eemaldada ja kasutada ainult raami nö turvahälli ratasetena, kuid hälli saab ka käruosale peale panna. Selleks tuleb eemaldada eesolev kaitsesang ja asemele panna adapterid. Kaasa tulevadki adapterid, lisaks soojakott ja vihmakile-neid mina ei kasutanud. Käru on sangaga transpordikotis ja seda on mugav kaasa võtta.

Küsi julgelt lisaküsimusi!

 

JÄRELETULEMISEGA TARTUS!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked

Other auctions of that seller