Canon EOS 700D + 18-55mm IS STM Kit

 • Item ID: 126836879
Offer ended
Final price: 299.00 EUR
Starting time: Thu 22.08.2019 04:21:37
Closing time: Thu 19.09.2019 04:21:37
Viewed: 203
Валга, Валгамаа, Эстония
1
Item condition: used
Location: Валга, Валгамаа, Эстония
Quantity: 1
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: lara62100% / 26 / View other items of the seller

Vaga hasti hoitud. Tootab ilusti + originaal karp olemas. Shoot count ~10000. Kaasa tuleb suur kott mis ei ole pildil (maksis 50 eur) ja lisa aku. Julgelt kysige kysimusi.

 

https://www.photopoint.ee/kaamerad/2243-canon-eos-700d-18-55mm-is-stm-kit

 

 

Põhiinfo

 • 18-megapiksline APS-C CMOS sensor
 • FullHD 1920 × 1080 25p videosalvestus
 • 9 rist-tüüpi punktiga teravustamissensor
 • 3-tolline pööratav puutetundlik ekraan
 • Sensori tundlikkus kuni ISO 25 600
Canon EOS 700D + 18-55mm IS STM KitCanon EOS 700D + 18-55mm IS STM KitCanon EOS 700D + 18-55mm IS STM Kit
 
Canon EOS 700D kere
+ Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM stabilisaatoriga standardsuum

Avastage digipeegelkaamerate fotograafiamaailm ja päästke oma loomingulisus valla. Tehke 18-megapikslise sensoriga suurepäraseid fotosid ja videoid ning nautige pildistamist lihtsasti kasutatava pööratava Clear View LCD II puuteekraaniga.
 • Looge kvaliteetseid vähese müraga ülidetailseid kujutisi
 • Tehke sama kaameraga nii 18-megapiksliseid fotosid kui ka täis-HD-videoid
 • Movie Servo automaatteravustamine teravustab video tegemise ajal liikuvaid objekte
 • Avastage erinevad pildistamisnurgad pööratava Clear View LCD II puuteekraani abil
 • Alustage pildistamist kiiresti ja lihtsalt intelligentse automaatse stseenirežiimiga
"Canon EOS 700D peegelkaamera peaksid endale valima siis, kui sul on soov tõsisemalt videot teha ning soovid, et pildistades saaks kadreerimiseks kasutada optilist pildiotsijat. 700D peaks sulle meeldima ka siis, kui soovid puutetundlikult ekraanilt kiirelt seadeid muuta või pildistatud fotosid vaadata samamoodi nagu nutitelefoni ekraanilt."
Vaata lähemalt "karbist välja" pildiseeriat-turvustusartiklit Photopointi ajaveebis

Loe Canon EOS 700D ülevaadet Digitestis

Suurepärane pildikvaliteet
Jäädvustage iga detail sensoriga Hybrid CMOS AF. EOS 700D toodab vähese müraga kujutisi, mida saab suures formaadis printida või alternatiivsete kompositsioonide jaoks kärpida.
 
Salvestage FullHD videoklippe
Filmige 1080p eraldusvõimega videoid, nautides enda jaoks õiget automaatse või käsitsi juhtimise taset. Hybrid AF tehnoloogia võimaldab video tegemisel pidevat teravustamist ning EOS 700D toetab ühilduvate STM-objektiividega peaaegu vaikset Movie Servo automaatteravustamist. Salvestage stereoheli sisseehitatud või välise mikrofoniga.
 
Pidage sammu kiire tegevusega
Tänu 9 risttüüpi automaatteravustamispunktiga automaatteravustamissüsteemile saate liikuvaid objekte jälgida, isegi kui nad liiguvad kaadris ringi. Sarivõte kiirusel 5 kaadrit sekundis ja kuni 22 kaadrit seerias tagab, et teil ei jää kunagi ükski tähtis hetk tabamata.
 
Avastage uued nurgad
Looge uue huvitava nurgaga fotosid ja videoid, kasutades EOS 700D’i pööratavat 7,7 cm (3,0 tolli) 3:2 suhtega Clear View LCD II puuteekraani. Pildistage üle rahvamassi või avastage maapinnaga tasane julge vaatenurk.
 
Puuteekraanilt juhtimine
EOS 700D on juba esimesest puudutusest lihtsasti kasutatav. Pildistage ja teravustage vaid ühe vajutusega kaamera puuteekraanil ning näpistage ja libistage üle ekraani, et piltide ülevaatamisel navigeerida.
 
Intelligentne automaatne stseenirežiim
Tehke lihtsalt suurepäraseid pilte. Canoni intelligentse võtteolude tuvastamise režiim analüüsib stseeni ja valib kaamera seadete hulgast automaatselt sobiva.
 
Järgmiste loominguliste sammude tegemine
Valige loomingulisi filtriefekte ja eelvaadake neid, nt teraline mustvalge, mängukaamera ja miniatuuriefekt. Teemapõhised stseenirežiimid valivad pildistatava subjekti jaoks õiged seaded ning loominguline automaatrežiim võimaldab faktorite, nt taustahägususe, paremat juhtimist intuitiivse liidese kaudu.
 
Juhtige täielikult
Kui olete valmis oma fotografeerimistaset tõstma, valige ava prioriteet, säriaja prioriteet või käsitsirežiim, et oma pilte täielikult juhtida.
 
Nõrgas valguses kasutamine
Tehke häid pilte isegi nõrgas valguses ja ilma välguta, et tabada sündmuse tegelik õhkkond. EOS 700D'i ISO-tundlikkuse vahemik on ISO 100 – 12 800 (laiendatav väärtuseni ISO 25 600).
 
Suurepärased tulemused keerulistes tingimustes
HDRi taustavalgustuse juhtimise režiim jäädvustab kolm eri säriga pilti, kombineerides need üheks, säilitades varjud ja rõhutades detaile. EOS 700D'i käeshoitav öövaate režiim jäädvustab mitu lühikese säriajaga pilti ja saavutab neid ühendades terava tulemuse.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked