CEYOMUR CY50 rajakaamera 20 MP 1080P IR LED-i öönägemine

CEYOMUR CY50 rajakaamera 20 MP 1080P IR LED-i öönägemine

Item ID: 211469835 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 14.75 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sun 21.04.2024 22:00:00
Closing time: Wed 01.05.2024 22:00:02
Viewed: 91
Last bidder: AivarP
Audru alevik, Pärnumaa, Eesti
1
Seller:
HazyTrade100%positive feedback
2394 feedback    348 followers
KIRJALINE OÜ   User since 04.11.2023
Reg. code 16282733
Item condition: new
Location: Audru alevik, Pärnumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
Omniva (M)
DPD Pickup locker/parcel shop (M)
Venipak (M)
Pickup
Agreement with seller Abi
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: HazyTrade99.9%positive feedback view user's e-store

Seisukord: Uueväärne, Mälukaart komplektist puudu, Patareid komplektist puudu

  • 【KIRGE 20MP PILDID】CEYOMURi rajakaamera jäädvustab muljetavaldavaid 20MP fotosid ja salvestab suurepäraseid 1080P videoid päeval ja öösel, pakkudes elavat metsloomade maailma, hankides rohkem üksikasju ja kogemusi.
  • 【TÄIENDAGE INTEGREERITUD DISAIN JA IP66 VEEKINDLUS】 Sellel rajakaameral on uusim poolavatud integreeritud kere disain. Objektiiv ja LCD-ekraan on samal küljel, mis võimaldab hõlpsalt objektiivi nurka reguleerida. Kaamera korpuse tihedam integreeritud disain ja kvaliteetne kummirõngas tagavad tugeva vee- ja tolmukindla jõudluse. CEYOMURi jahikaamera on ideaalne valik metsloomade jälgimiseks õues.
  • 【Suurepärane Öine jõudlus】 Täisautomaatne IR-filter, sisseehitatud 36 tk 850 NM infrapuna-LED, see mängukaamera suudab jäädvustada laias valikus teravaid mustvalgeid öiseid pilte. Madala helendamisega IR LED-id aitavad jäädvustada loomi öösel neid häirimata.
  • 【KIIRE PÄÄSTIKUKIIRUS】 CEYOMURi looduskaameral on välkkiire päästikkiirus ja kiire taastumisaeg, mis on hämmastavalt kiire ja tagab, et te ei jätaks ühtegi tegevust kahe silma vahele, olgu see siis kiiresti või aeglaselt liikuv.
  • 【LIHTNE KASUTADA JA MULTIFUNKTSIONAALNE】 2-tollise LCD-ekraaniga on seda rajakaamerat lihtne kasutada ja videoid taasesitada. See jahikaamera on varustatud kasutajasõbraliku juhtimisliidesega ja sellel on mitu funktsiooni, nagu sihtsalvestusaeg, aeglustamine, helisalvestus, paroolikaitse ja ajatempel (sh kuupäev/temperatuur)

ID: 75305ɄCY50 - Uuena RRP - 66.036€

 

raja kaamera

CEYOMUR 20MP rajakaamera CY50

Soojad näpunäited

1. Ärge kasutage kaardiadapteriga Micro SD-kaarti. Rajakaameraga on kaasas 4 akut ja 32GB SD kaart.

2. Kaasas olevad 4 patareid saavad kaamerat kiireks seadistamiseks toita. Aku pikema tööea tagamiseks paigaldage 8 akut.

3. CEYOMURi jäljekaamera CY50 toetab SD-kaarti kuni 32GB, SD-kaardi kiirusnõue ei ole aeglasem kui klass 6.

4. Enne jäljekaamera kasutamist vormindage seadme SD-kaart. SD-kaart tuleb sisestada OFF-režiimis.

5. Saadaval on laetavad akud. Palun kasutage kvaliteetseid laetavaid akusid.

6. Kui lülitate režiimi ON, vilgub punane indikaator ja ekraan muutub 5 sekundi pärast mustaks, mis tähendab, et kaamera töötab.

raja kaamera

Kasutajasõbralik kaamera korpuse disain ja mugav kasutamine

Lüliti esindab 3 režiimi:

A. OFF – kaamera on täielikult välja lülitatud. Saate paigaldada akud ja SD-kaardi.

B. TEST – kaamera sätete muutmiseks ja salvestatud video eelvaate kuvamiseks. Saate videot käsitsi salvestada, kuid kaamera ei tee selles režiimis automaatselt fotosid ega salvesta videoid.

C. ON – ekraan lülitub 5 sekundi pärast välja ja nuppude kasutamine on keelatud. Kaamera lülitub töörežiimi.

See rajakaamera korpus on ergonoomilise disainiga. Ekraani ja objektiivi sama külg võimaldavad teil kaamera asendit palju lihtsamalt ja täpsemalt reguleerida. Võrreldes alumise mikro-SD-kaardi pesaga vähendab külgmine standardne SD-kaardi pesa kaardi mahakukkumise võimalust.

Sellel jahikaameral on lukustusava , mis võimaldab tabalukku kasutada kaamera korpuse lukustamiseks ja andmete turvalisuse kaitsmiseks.

Rajakaamera serva ja akukorpuse sisse on ehitatud kvaliteetne veekindel kummirõngas, mis takistab tõhusalt vee sattumist seadmesse.

raja kaamera

teravate fotode ja videote pakkumine

Erakordsete 20MP fotode ja 1080P videotega näitab CEYOMURi jäljekaamera teile erksamaid ja üksikasjalikumaid selgemaid detaile. Tsüklisalvestus aitab SD-kaardi täitumisel praeguse faili salvestamiseks automaatselt üle kirjutada vanima faili. Ärge jätke kunagi ilma eluslooduse hämmastavatest hetkedest.

raja kaamera

- Suurepärane ööetendus

CEYOMURi jahikaamera paigaldab 36 tk 850 nm madala hõõguga LED-id, et näidata kohutavat mustvalget pilti. Suurepärane infrapuna-öise nägemise funktsioon hõlbustab pimedas loomaobjektide jahtimist ja jäädvustamist.

raja kaamera

-Mitme stsenaariumiga rakendus

Kamuflaaži välimus paneb kaamera osavalt loodusega sulanduma ja metsloomad ei avasta seda kergesti. Saate seda rajakaamerat rakendada metsloomade vaatlemiseks või jahipidamiseks, koduvalveks või talupiirkonna jälgimiseks.

-Korduma kippuvad küsimused

1. See rajakaamera töötab päeval hästi, aga öösel ei pildista midagi?

Soovitame vahetada uued kvaliteetsed patareid. Kui aku on tühi, ei piisa aku pingest öiseks pildistamiseks. Mida kvaliteetsemad on akud, seda stabiilsem on aku pinge öösel.

2. Kui ma kõnnin kaamera ette, siis punane tuli vilgub, aga kaamera ei salvesta midagi?

Automaatse tuvastamise ja salvestamise jaoks peaksite lülituma režiimile ON. Kui punane tuli liikumise tuvastamisel vilgub, tähendab see, et teie rajakaamera on endiselt TEST-režiimis.

3. Ainult pool akupesast hüppab välja, siis jääb see kinni?

Kui see kinni jääb, tõmmake lihtsalt tugevamini välja. Kinnijäänud disain takistab akupesa kukkumist otse maapinnale, kui proovite akut puu otsas vahetada.


Eesti keelne kasutusjuhend puudub!!

Joonlaud ei kuulu komplekti!!

 

Tutvu meie teista oksjonitega!! "Osta.ee/hazy"

Saadame kauba välja, kui makse on algatatud/teostatud ja olete valinud sobiva tarneviisi.

Kauba välja saatmine E-R.

Kui soovite rohkematel oksjonitel osaleda, siis võite kauba eest ära tasuda, 

KUID MITTE LISADA TRANSPORDIVIISI !!!

Transpordi valige siis, kui soovite kauba saatmist. Komplekteerimine kui 2 punkti täidetud. (Deposiit/e-makse + Transport)


Kui kaubaga esineb mingeid probleeme, siis palume sellest meile teada anda. Enne, kui hakkate koostama negatiivset tagasiside, siis võiks enne meiega otse ühendust võtta ja proovime probleemi lahendada. 

Kui soovite arvet, siis saata meile teade. (Mis kaubale?/Kellele?)

Lõpphind sisaldab käibemaksu.

Tutvu meie teista oksjonitega!! "Osta.ee/hazy"

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked