Other users have also viewed

Chevrolet Chevy Van G20/ HEAS KORRAS, KEHTIV ÜLEVAATUS!!

 • Item ID: 152808268
 • Share

Chevrolet Chevy Van G20/ HEAS KORRAS, KEHTIV ÜLEVAATUS!!

Item ID: 152808268 Item condition: used Delivery time: 3 days
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 2 660.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sun 07.03.2021 19:00:00
Closing time: Wed 10.03.2021 19:04:32
Viewed: 2075
Last bidder: 1976
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 3 days
Payment: by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: GoldWeapon100% / 21 / View other items of the seller
Chevrolet Chevy Van G20
1989
universal petrol
automatic devices rear-wheel drive
122 5
Mileage 99000 orange
4 No

Panen enampakkumisele ühe vägeva ja igati elamusi pakkuva tõelise ameerika bussi! Tegemist on Chevrolet Chevy Van G20-ga. Autol on kehtiv ülevaatus. Kõik ülevaatused on auto läbinud esimese korraga ning pole kordagi läbi kukkunud! Auto sõidab ja töötab väga hästi! Autol on väga mehine ja mõnus tõelise ameeriklase hääl! Sõita on ülimalt mugav ning toob igas hallis argipäevas naeratuse näole. Automaatkast teeb sõidu ülimalt sujuvaks ja mugavaks. Tegemist on tõelise pilgu magnetiga, pea kõikide pilgud vajuvad antud autole, kui mööda sõita. Auto istmed on mugavamad kui kodus olev diivan, seega kindlasti ei teki juhust, kus asend on ebamugav või selg hakkab valutama. Istmed on suured ning ülimalt pehmed. Esimesi istmeid on võimalik pöörata 360 kraadi, ehk ka vaatega tahapoole diivanile ning käsi toetavad käetoed istmete küljes. Tagumine diivan käib lahti suureks voodiks. Seina küljes on lahti klapitav laud. Laes on olemas 2 akent, seega saab õhtusel ajal mõnusalt tähti vaadata. Salong soojeneb väga kiiresti, seega külmetama ei pea. Autos on uus polster ning ka uus vaip maas. Akendel on ees eemaldatavad kardinad. Ka esimestele akendele on kardin olemas, seega saab vabalt autos olla nii, et keegi sisse ei näe. Salongis on värvimuutev valgus, ehk puldist saab muuta värvi tooni. Lisaks on olemas ka reziim, kus värv vilgub/vahetub vastavalt muusikale (nagu diskol). Värve on palju erinevaid: valge,punane,roheline,sinine,lilla jne jne. Lisaks on autos ka tavalised igas autos olevad lugemisvalgustid. Buss näeb reaalsuse veelgi lahedam välja kui piltidel! Miskipärast pildi kvaliteet langeb kõvasti, kui see siia keskkonda üles laadida. Taga uksel on küljes redel, kust saab ronida katusele. Olemas on ka kärukonks, kui on vajadus miskit taga vedada. Jõudu on autol nagu loomal, seega taha võib haakida ka väga raskeid haagiseid. Autol on all väga hea mustriga rehvid. Auto on osalenud mitmeid aastaid ka American Car Beauty showl! Auto on vägagi töökindel ning hooldused samuti ei ole kallid. Antud auto mugavusi, emotsioone ja muud on väga raske sõnadesse panna, seda peab ise järgi proovima!! VÕIMALUS SOETADA ENDALE AINULAADNE JA VÄGA KIHVT AUTO !! 

Auto tuleb oma nimele ümber registreerida neti teel kohapeal! 

PALUN SIIRALT MITTE TÜLITADA INIMESTEL KELLEL PUUDUB OSTUHUVI JA SOOVIVAD VAID LÕBUSÕIDULE TULLA!! 

Kuna auto pole siiski värskelt salongist väljunud esineb iluvigu. Autot ei ole defekteeritud spetsialisti poolt, seega võib esineda müüjale mitte teada olevaid vigu/puudusi. Minul pole auto osas mitte midagi varjata, seega sõidukit on võimalik kontrollida oksjoni vältel vabalt valitud kohas Tallinnas, huvilise enda kuludel. Nagu oksjonitel tavaks, hilisemaid pretentsioone ei arvestata, seega tule ja vaata auto tõsise huvi korral oma silmaga üle! 

Auto asub Tallinnas. 

Edukat pakkumist!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • Reneta asked 09.03.2021 13:50

  Tere taas. Olen Teie numbri ära kaotanud aga sooviksime autot vaatama enne lõppu veel tulla.

  Tere, 58092481. Palun ka teistel pigem helistada, sest ei käi siin väga tihti. Parimat

 • eivalj asked 09.03.2021 06:41

  Kas valges kannatab ka pilte sõidukist teha? Ilupildid võiks albumisse jääda. Tahaks konkreetset sõidukit näha. Kaubaruum, mootor, astmelaudade alt karpide seisukord jne.

  Tere, palun tulge vaadake auto üle, kui tõesti olete huvitatud. Kui olete kaugelt, siis saame vajadusel teha videokõne, kus näitan kõike soovitut. Parimat

 • Tere. Miks auto on uuesti oksjonil? Tervitades Sten

  Tere. Auto oli tõesti detsembris oskjonil, kus ta ka ära osteti. Uus omanik kasutas autot 2 kuud, ning müüs mulle tagasi. Väidetavalt oli emotsioonide najal tehtud ost, ning sooviti vaid natuke aega sõita. Kuna need ameeriklased on niivõrd ägedad masinad, siis olen alati valmis neid tagasi ostma, endal kihvt sõita! Parimat

 • 1976 asked 08.03.2021 10:48

  Miks see auto nii tihti on omanikuvahetuses osalenud?

  Tere, vastus eelmises küsimuses. Auto on teist korda kolme kuu jooksul minu valduses :)

 • 5 4