Citroen Grand C4 Picasso 2007, Eesti ajalugu!

  • Item ID: 150696786
  • Share

Citroen Grand C4 Picasso 2007, Eesti ajalugu!

Item ID: 150696786 Item condition: used Delivery time: 2 days
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 1 681.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 25.01.2021 14:30:00
Closing time: Sat 30.01.2021 14:49:18
Viewed: 1226
Last bidder: kadits
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 2 days
Shipping/Delivery: Pickup
Payment: by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: GoldWeapon100% / 16 / View other items of the seller
Citroën Grand C4 Picasso
2007
universal petrol
manual front-wheel drive
92
Mileage 265000 cherry red met.
4 Yes

Panen enampakkumisele 2007a Citroen Grand C4 Picasso. Autol on kehtiv ülevaatus, mille läbis esimese korraga. Auto on väga ilusat kirsspunast tooni, näeb tegelikuses ilusam välja kui piltidel. Auto on ostetud uuena Eestis ning läbisõit on väike, 265.000 km. Läbisõit on tõene ja kontrollitav. Tegemist on ruumika,praktilise ning väga mugava autoga. Väga hea ja avar vaateväli. Auto on väga heas korras. Käivitub,sõidab ja pidurdab väga hästi. Käsipidur hoiab kui kännutaga! Autot on alati hooldatud ja remonditud õigeaegselt. Eelmise aasta suvest tänase päevani on suuremad tehtud tööd on olnud piduri kettad koos klotsidega, amordid, küünlad, süütepool, uus sidurikomplekt, mootoris mõned tihendid jne. Mootoririhmad on vahetatud umbes 10.000 km tagasi, seega on tegemist muretu kaaslasega pikaks ajaks! Ka kõige halvemal teel pole sildades mingit kolksu või kolinat täheldanud. Kuna mootoril on tihendeid vahetatud, siis vaatlusel mingeid lekkeid ei tuvastanud. Auto on väga hea minekuga ehk kiirendus on mehine! Autol on hea lisavarustus: multifunktsionaalne rool, istmesoojendused, kõik aknad on elektrilised, kahe tsentriline kliima (mõlemal pool istujad saavad valida endale sobiva temperatuuri), kliima, elektrilised peeglid, tagumiste akende kardinad, automaatne tulede lülitus, püsikiiruse hoidja, kärukonks jne. Ka taga istujad saavad valida omale sobiva õhu tugevuse, mis kliima puhub. Autol on väga hea helisüsteem! Autol on palju laekaid, kõik vajalik mahub ilusti ära. Taga istujad saavad ees olevatest istmetest välja voltida laua, kus saab vajadusel sõidu ajal mõnusalt nosida. Autol on pagasiruumis kaks põrandasse klapitavat istet, ehk auto on 7- kohaline! Tagumine istmerivi on liigutatav edasi ja tagasi ning samuti alla volditav. Kui istmed on alla volditud, tekib suur kaubaruum tänu millele saab vedada ka suuri esemeid. Lisaks on olemas ka kärukonks, seega saab vajadusel taga vedada ka käru või haagist. Tänu suurele näidikuplokile on väga hea vaadata kiirust ja muid andmeid. Värvi saab näidikuplokil muuta. Auto on välimuselt väga ilus, roostet silma ei jää, võib öelda isegi, et roostevaba. Autol on all vastavalt aastaajale korralikud naelrehvid. Arvestades kõike mida antud auto pakub on sõiduk ka säästliku kütusekuluga. Maanteel sain näiduks vaid 5l 100km kohta. 

Autoga on võimalik tulla tutvuma eelnevalt kokkuleppides. Auto on heas seisukorras ning varjata ei ole mul midagi, seega pakun ka võimalust viia autot vabalt valitud kohta Tallinnas kontrolli, ostja enda kuludel. Ostja kanda jäävad omanikuvahetusega seonduvad kulud.

Kuna auto pole siiski värskelt salongist väljunud, esineb kasutusest tingituid väikesi iluvigu. Autot ei ole spetsialisti poolt defekteeritud, seega võib esineda müüjale mitte teada olevaid vigu. Nagu oksjonitel tavaks, hilisemaid pretentsioone ei arvestata seega ole oma pakkumises kindel. 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • lil-h asked 26.01.2021 21:00

    Tere. Kas saaks telefoni numbri? Sooviks teha pakkumise aga vaataks enna oma silmaga üle.

    Tere. Unustasin kuulutusse lisada. Minu number- 58092481

  • 5 1

Other auctions of that seller