DEPSTECH DW50 Pro 4K veebikaamera

DEPSTECH DW50 Pro 4K veebikaamera

Item ID: 212729359 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 8.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 14.05.2024 21:00:00
Closing time: Tue 28.05.2024 21:00:00
Viewed: 122
Last bidder: Kalev-Markus
Tallinn, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
youtrade100%positive feedback
8035 feedback    835 followers
YouTrade OÜ   User since 05.07.2023
Reg. code 16771490
Item condition: used
Location: Tallinn, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
Omniva (M)
DPD Pickup locker/parcel shop (M)
Agreement with seller Abi
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: youtrade99.9%positive feedback view user's e-store

Seisukord: VÄHE KASUTATUD!

Poehind: 120 euro

 

1/2,55-tollise Sony CMOS-sensoriga kuni 3840 x 2160 UHD eraldusvõimega 30 kaadrit sekundis loob DEPSTECH DW50 Pro 4k veebikaamera erksad pildid erakordse selguse, erksa värviedastuse ja teravate detailidega.

Kaugjuhtimispuldiga saate oma videokõnesid juhtida isegi siis, kui olete lauast eemal. Kaugjuhtimispult võimaldab teil toetada 3x digitaalset suumimist, lülitada välja veebikaamera ja helitugevus, lülitada automaatset/fikseeritud fookust, reguleerida säritust/küllastust, peegeldada pilti ja teha muud. Pange tähele, et suumifunktsioon on saadaval ainult eraldusvõimega 1080P.

4K veebikaamera on varustatud kahe mikrofoni ja digitaalse müra filtreerimise tehnoloogiaga, mis suudab teie häält automaatselt tuvastada ja taustmüra välja filtreerida. Isegi mürarikkas keskkonnas saate hõlpsalt jäädvustada soovitud helisid.

Sülearvuti veebikaamera toetab täis-HD-videokõnesid Interneti kaudu, tekitades tunde, nagu räägiksite kellegagi silmast silma. Automaatse teravustamise ja automaatse valguse korrigeerimise funktsioonide abil suudab see kiiresti jäädvustada ja teravustada mis tahes objekti, näidates üksikasju selgelt ja voogesitades selget videot isegi vähese valgusega tingimustes.

Meie arvutikaameraga on kaasas C-tüüpi adapter, mis pole mitte ainult mugav Macbook Pro/Airi kasutajatele, vaid ühildub ka paljude operatsioonisüsteemidega, sealhulgas Mac OS ja Windows Vista/7/8/10/11. Ideaalne Microsoft Teamsi, Zoomi, Skype'i, Facetime'i, Facebooki, YouTube'i ja mis tahes muu populaarse videokõnede tarkvara jaoks.

 

NB!

Saate kõik, mis on meie fotodel näidatud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi!

Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 
14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

Esimesed pildid on illustratiivsed!!!  Kaasa tuleb kõik mis on piltidel ette toodud!!! 
Kui Te soovite oma võidust loobuda, tuleb maksta komisjonitasu!!!
Kui Teie võidust on möödas üle 30 päeva ja Te ei ole oma asjadele järgi tulnud,
lõpetame tehingu ja paneme Teie asjad uuesti müüki!!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked