DVD ÄNGLAR OCH DEMONER (Theatrical Edition) Tom Hanks,132min
- Item ID: 252812312
- Watch item
- Share
| Current price: | 3.40 EUR |
|---|---|
| Your bid: |
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Extending closure: | 5 minutes |
|---|---|
| Starting time: | Sat 06.06.2026 21:15:00 |
| Last bidder: | — |
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Eesti, Eesti, Eesti |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 1.23 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.41 EUR (XS)
Unisend: 1.18 EUR (XS)
Agreement with seller: Abi |
| Payment: | by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | Apollo11100%positive feedback View other items of the seller |
DVD (2009) on HEAS KORRAS!
Regioon 2.
Subtiitrid: inglise, soome, rootsi, norra, hollandi, portugali, taani, itaalia, hispaania.
Keeled: inglise, itaalia, hispaania, katalaani.
Põnevusfilmi kestvus 132 minutit.
Harvardi ülikooli professor Robert Langdon (Tom Hanks), kelle erialaks on religioossed sümbolid, saab enda kätte tõendeid, et maailma võimsaim salaorganisatsioon, illuminaadid, on endiselt täies elujõus. Ning et see organisatsioon on käivitanud plaani, mille abil hävitada oma vihatuim vaenlane, katoliku kirik. Püüdes päästa kirikut viitsütikuga pommi eest, ruttab Langdon Rooma, kus ühendab jõud kauni ja mõistatusliku itaallannast teadlase Vittoria Vetraga (Ayelet Zurer). Koos alustavad nad meeleheitlikku jahti suletud krüptides, ohtlikes katakombides, hüljatud katedraalides ning maailma kõige salajasemas võlvkeldris... illuminaatide ammuunustatud peidupaigas. Nad liiguvad mööda 400 aastat vanade sümbolite rada, mis võib osutuda Vatikani ainsaks lootuseks ellujäämisele.
”Inglid ja deemonid” on Dan Browni samanimelisel bestselleril (kirjastus ”Ersen”) põhinev põnevusfilm, mis toob vaataja ette taas ”Da Vinci koodi” kangelase, Harvardi professori Robert Langdoni, keda kehastab Tom Hanks. Lisaks talle teevad kaasa Ewan McGregor (”Cassandra unistus”), Ayelet Zurer (”München”), Stellan Skarsgard (”Mamma mia!”), Armin Müller-Stahl (”Lubadused idast”) jt. Lavastajaks taas Oscari-võitja Ron Howard (”Frost/Nixon”, ”Piinatud geenius”).

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.