Other users have also viewed

Elektritõukeratas INOKIM OXO 2Wd

  • Item ID: 153385030
  • Share

Elektritõukeratas INOKIM OXO 2Wd

Item ID: 153385030 Item condition: used Delivery time: 3 days
Offer ended
Offer ended
1 850.00 EUR
Viewed: 832
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Diaasia OÜ
Reg. code 10380015    User since 23.02.2000

diaasia oü 100% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 3 days
Payment: by bank transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: diaasia oü100% / 793
/ view user's e-store

Müüa vähekasutatud (4 kuud) elektritõukeratas Inokim OxO 2Wd(kahe ratta vedu).Võimalus lülitada ka eco mode ehk ühe ratta vedu.Läbisõit hetkel 584km kuid võib muutuda!Tõukeratas näeb välja nagu uus,hoitud hästi ning praktiliselt puuduvad kasutusjäljed.Tõukeratas on ostetud Votride-st 12.juuli 2020.Tõukerattal on kehtiv garantii mis kehtib kuni 12.juuli 2022 ja aku garantii on 6 kuud ehk siis 12.jaanuar 2021.

Inokim OxO on sisuliselt parem versioon Inokim Ox Superist. Kõlab ajuvabalt, kuidas saab olla täpselt sama kere peale ehitatud veel parem tõukeratas? Ometigi on.

Erinevalt tavalisest Oxist, on Oxo’l ühe asemel kaks mootorit. Selle võib lühidalt kokku võtta nii: parem kiirendus ja 20 km/h suurem tippkiirus ehk 65km/h. Kõlab juba kõhedust tekitavalt kiirelt? Paberil küll, aga reaalsuses on lugu selline, et Inokim on suutnud Ox’il välja arendada nii hea vedrustuse, et isegi suurel kiirusel ei võta paar teekonarust või auku jalga värisema. Selline kooslus teeb OxO’ga mägisemal maastikul või halvemal pinnasel sõitmise väga lihtsaks ja nauditavaks. Inokim on lõpuks turule toonud ka maastikurehvid Ox ja OxO’le, mille saab eraldi juurde osta.

Uuendusi veel ette lugedes, on OxO peale saanud õli ketaspidurid. Ei kõla eriti uhkelt? Sõites on need tavaliste ketaspiduritega võrreldes nagu öö ja päev. Pidurid on täpsed ja konkreetsed. Tavalistelt ketaspiduritelt üle minnes tekib nende vastu koheselt lausa omamoodi usaldus.

Kahte 1000W mootorit on toitma pandud 60V 25.6Ah aku. Hoolimata suuremast akust, on OxO kilometraaž umbes sama Ox Superiga. Seda põhjusel, et kaks mootorit võtavad lihtsalt rohkem voolu. Tehasest tulles oli tõukerattal piirang 25 km/h, kuid piirang on maha võetud ja vajadusel saab tagasi panna.

Rohkem vedrustusest. Ox ja OxO vedrustust tehes leiutati selleks täiesti uus reguleeritav süsteem, mis ka patenteeriti. See süsteem võimaldab muuta vedrustuse asendit: kõrgemale tõstes on sõit pehmem (halva pinnase korral) ning madalamale lastes on on tõukeratas stabiilsem ja sobilikum suuremate kiiruste jaoks. Ühel küljel asuv vedrustus on eriline nii kujult kui ka värvilt.

Inokimide spidomeetri ekraan ja elektrooniline gaasihoob on üks kõige mugavamaid kogu tõukerataste maailmas. Erinevalt teistest tõukeratastest, millel asub gaasihoob nimetissõrme all, on Inokimi arendusmeeskond viinud selle pöidla alla. See välistab kogemata piduri ja gaasi segamini ajamise ja on üldiselt loogilisemas kohas.  LCD ekraanilt on näha kiirus, odomeeter, käik, trip ja aku olek. Samuti on võimalik kolme nupu ja ekraani abil muuta järgmiseid seadeid: püsikiiruse hoidja, automaatne välja lülitamine (kui mingit aega tõukeratast ei liigutata) ning tulede ja ekraani valgustus.

Sõites elektrilise tõukerattaga, soovitame kanda kaitsmeid ning kiivrit.

Tootja-INOKIM
Mudel-OXO
Aku-60V/25,6Ah LG Ah
Aku mahutavus-1536 Ah
Maksimaalne kiirus-65 km/h
Aku tüüp-Li-ion
Juhtraua kõrgus jalaplatvormist-130 cm
Mootori võimsus-2 x 1000 W
Sõidukaugus- ecomode kuni 85km ja 2Wd kuni 70km
Esipidur-ketaspidur
Tagapidur-ketaspidur
Kaalupiirang-120 kg
Kiirus-10-65 km/h
Kiirusastmeid-3
Laadija komplektis-jah
Mõõtmed (kokkuvoldituna)-122 x 59 x 54 cm
Mõõtmed (sõiduasendis)-122 x 59 x 130 cm
Kaal-32 kg
Motoriseeritud ratas-esi- ja tagaratta vedu
Rehvi suurus-"10 "
Rehvitüüp-õhkrehv
Soovituslik miinimumvanus-14
Esituled- 2 LED tuld
Tagatuled- 1 LED tuli
Suurim tõusunurk teel-25 %
Püsikiirusehoidja-jah
Laadimisaeg-13,5 h

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • arusaadav, kahju sel juhul. Minu piir oli 1500 juures.

    Edu siis otsinguteks. Ratas praktiliselt uus.

  • tuliuue hind on täna 2099€, ehk olete valmis hinnaga alla tulema? lgp,

    Tere.1800 ja see on piir.

  • 5 2