Endoskoop/endoscope kolme kaameraga FHD 1080p

Endoskoop/endoscope kolme kaameraga FHD 1080p

Item ID: 208104351 Item condition: used Delivery time: 2 days
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 52.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 19.02.2024 20:00:00
Closing time: Mon 04.03.2024 20:03:02
Last bidder: oto
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
miksel96%positive feedback
232 feedback    38 followers
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 2 days
Shipping/Delivery:
Omniva (S)
Agreement with seller Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: miksel95.6%positive feedback View other items of the seller

 

Pakkumises kolme kaameraga Endoskoop.

 

🔎【Lihtne kasutada】Kasutusvalmis kohe karbist välja võttes. Selgeid pilte saab reaalajas vaadata 5-tollisel IPS-ekraanil. Suuri nuppe ja juhtnuppe on lihtne välja mõelda, mistõttu on algtaseme kasutajatel fotode ja videote tegemine sõbralik. Sisseehitatud 32 GB TF-kaart mahutab ligi 30 000 jäädvustatud fotot koos ajatemplitega lihtsaks sortimiseks.Endoskoopi saab USB-andmekaabli abil arvutiga ühendada, et jäädvustatud faile otse üle kanda ja jagada.
     🔎【Mitmeotstarbeline tööriist】 1080P kahe objektiiviga boreskoop jagatud ekraaniga, esiküljel on erinevad fookuskaugused ja see on varustatud piisava hulga LED-tuledega, et muuta mis tahes ummistuse või objekti visualiseerimine lihtsaks. 180° ümberpööramise funktsioon vähendab kaablite keeramiseks vajalikku pingutust. kontrollid soovitud vaate saamiseks. 16,5 jala pikkune pooljäik kaabel on eemaldatav ja selle saab mitmekülgsuse huvides asendada kanalisatsioonikaamera seeria DS520 ühe- või kolmeobjektiivikaabliga.
     🔎 [Ergonoomiline disain] Ergonoomilise kuju tõttu on sellel kontrollkaameral lihtne kaablit ühe käega iseseisvalt juhtida. Sisseehitatud 2600 mAh aku peab pärast täislaadimist vastu kuni 4 tundi. Ideaalne HVAC-tööriistade ja autotööriistade jaoks. See sobib kitsaste alade (nt silindrite ja õhuvõtuavade) kontrollimiseks, juhtmete või naastude kontrollimiseks seintel, suurte seadmete all või taga olevate puuduvate esemete kontrollimiseks ja magnetitega välja püüdmiseks.
     🔎【Kvaliteetne materjal】Esikaamera fookuskaugus on 3-10cm/1,2-3,9 tolli ja külgkaamera 2-6cm/0,8-2,4 tolli. IP67 veekindel ja kolm reguleeritavat heledustaset tagavad selge pildi ka pimedas sise- või välistingimustes. Plug and play. Kaabli saab igapäevaseks hoiustamiseks lihtsalt kaasasolevasse ümbrisesse kokku voltida ja see aitab säästa hoiuruumi. Kerget EVA-korpust on lihtne kaasas kanda ning see sobib isiklikuks ja tööstuslikuks kasutamiseks.
     🎁【Lahedad kingitused meestele】Tootepakett sisaldab 1*põhiseadet (1*32GB sisseehitatud TF-kaart), 1*16,5 jala pikkust pooljäikkaablit, 1*tüüpi C andmekaablit, 1*käsiraamatut, 1*tarvikut. komplekt (1*kaitsekork, 1*magnet, 1*konks). Endoskoopkaamera DS520 on praktiline täiendus automehaanikute, HVAC tehnikute, torulukkseppade tööriistakasti ning üllatuskingitus isale või abikaasale sünnipäevaks, isadepäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks.

 

 

 

   Eseme seisukord: Uuevääriline

   Komplektis : Endoskoop, juhend, otsikud, kohver.

  

     

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked