Other users have also viewed

ENEGOLD põrutuskindlad ümbrised iPhone 13 Pro MAX jaoks

ENEGOLD põrutuskindlad ümbrised iPhone 13 Pro MAX jaoks

Item ID: 212173925 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 0.20 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 08.05.2024 20:15:00
Closing time: Wed 22.05.2024 20:15:00
Viewed: 11
Last bidder: Karvamüts
Tallinn, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
youtrade100%positive feedback
8077 feedback    836 followers
YouTrade OÜ   User since 05.07.2023
Reg. code 16771490
Item condition: new
Location: Tallinn, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
Omniva (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop (XS)
Agreement with seller Abi
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: youtrade99.9%positive feedback view user's e-store

Seisukord: UUS! Pakk on kinni!

Poehind: 20 euro

 

Neli nurka on kujundatud täiustatud turvapatjade ja elastse materjaliga. Kasutame nanomõõtmelist kriimustuskindlat katet, et vähendada löögijõudu 5%. Sisaldab nähtamatud turvapatju Lööke neelav kogu kaitseraua sisemuses, et vähendada kokkupõrkejõudu 84%. Suure elastsusega löögikindel kiht, mis vähendab löögijõudu 10% võrra.

Läbipaistev matt arvutidisain iPhone 13 pro max ümbrise tagaküljel, lisage oma telefonile salapära ja stiili. Te ei pea kunagi muretsema korpuse kollaseks muutumise pärast. Pikaajalise kasutamisega pole probleeme, see ei tuhmu ega muuda värvi nagu tavalised läbipaistvad ümbrised. Põhjalik kaitse teie kaamerale ja ekraanile, mis on 0,3 mm kõrgem kui kaamera ning hoiab ära rebenemise ja igapäevase kulumise.

See iPhone 13 pro max ümbris on varustatud individuaalsete sulamist nuppudega, mis muudavad selle tundlikuks ja hõlpsaks vajutamiseks ning kindla reaktsiooniga, mis ei tule lahti isegi pärast pikaajalist kasutamist. Teie mugavuse huvides on täpsed väljalõiked kõlarile, laadimispordile, helipordile ja nuppudele. Suured väljalõiked sobivad enamiku kaablitega.

IPhone 13 pro max ümbrise üliõhuke kaitsekaane disain tagab täiusliku sobivuse, nagu hoiaks telefoni alasti käes. Paindlik ja vastupidav, muudab teie iPhone'i üheaegselt kaitstuks ja õhukeseks ning ümbrist on väga lihtne peale panna või ära võtta. See iPhone 13 pro max kate toetab juhtmevaba laadimist, te ei pea telefoniümbrist ära võtma telefoni juhtmevaba laadimise ajal.

Ühildub AINULT telefoniga Apple iPhone 13 pro max 6,7'' (2021).Üheaastane garantii ja tasuta asendamine.Aktiveeri garantiiteenus.Küsimuste korral võtke meiega aegsasti ühendust, et leiame esimesel korral parima lahenduse( Sõltumata teie rahulolematusest tootega, võite raha tagastamiseks või toote asendamiseks otse meie poodi ühendust võtta ja need teenused on tasuta.

 

NB!

Saate kõik, mis on meie fotodel näidatud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi!

Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 
14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

Esimesed pildid on illustratiivsed!!!  Kaasa tuleb kõik mis on piltidel ette toodud!!! 
Kui Te soovite oma võidust loobuda, tuleb maksta komisjonitasu!!!
Kui Teie võidust on möödas üle 30 päeva ja Te ei ole oma asjadele järgi tulnud,
lõpetame tehingu ja paneme Teie asjad uuesti müüki!!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked