Full-size USA truck - Facelift Dodge RAM 1500 V8 MAGNUM/LPG

Full-size USA truck - Facelift Dodge RAM 1500 V8 MAGNUM/LPG

Item ID: 214807306 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 8 150.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 24.06.2024 20:00:00
Closing time: Sun 30.06.2024 20:07:47
Viewed: 6632
Last bidder: twize8
Viimsi vald, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
Günther198%positive feedback
53 feedback    201 followers
G-LINE OÜ   User since 12.02.2023
Reg. code 16673296
Item condition: used
Location: Viimsi vald, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery: Pickup
Payment: by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Günther197.5%positive feedback view user's e-store
Dodge Dodge Ram 1500
2007
petrol + gas
automatic devices rear-wheel drive
172
Mileage 168000 grey met.
No

Oksjonil Full-size USA truck - Facelift Dodge RAM 1500 V8 MAGNUM / Bensiin + LPG gaas.

Eestis alates 21.10.2019 ning olnud siin pigem hobiautona kasutuses, viimased talved sõidetud ei ole (kere on väga hästi säilinud). Läbisõitu näitab 168000 miili mida aasta arvu vaadates on pigem vähe (sellised kastikad tihti pigem 400-500 000km sõitnud).

Selle RAMi suuremad plussid on:

- Facelift mudeliuuendusega (uuem esiosa, salong jms.)

- Väga hästi säilinud ilma roosteta kere (ka põhja alt väga ilusas olekus, raam/põhi väga ilusad, tiivakaared ilusad puhtad, keevitatud vms. ei ole midagi, karbid originaalsed jne, ühesõnaga säilinud auto).

- 4,7 Magnum V8 (oluliselt ökonoomsem kui 5,7 Hemi ning sõites aru ei saagi, kas on 4.7 või 5.7, Magnum on kiidetud vastupidavusega Ameerika V8 bensiinimootor). Töötab ühtlaselt ja vaikselt.

- Automaatkäigukasti kapitaalremont American Beautys 2021a /143092 miili pealt (praegu ees 168000), üksnes Ameerika autodega tegelev ettevõte. Vahetab nii sujuvalt, et käiguvahetusi ei tunnegi.

- Ametlikult registreeritud LPG gaasiseade (veeldatud naftagaas LPG) koos kahe gaasipaagiga (kokku 240l millest üks asub põhja all ning teine kastis, väga mugav lahendus ja ei pea pikalt tanklas käima). Gaasiseade saanud põhjalikuma hoolduse/remondi 2022a Gaznetis (väga palju pärast seda sõidetud ei ole ~10 000miili). Tänu gaasile sõidab nagu tavalise linnamaasturi kuluga. Selle RAMiga on ökonoomsem sõita kui nii mõnegi diisli või bensukaga.

- 6 kohaline ametlikult registreeritud (6-kohalisi trucke enam uuena osta ei saa), pika salongiga ning kastiga. Tagumise istmerea saab kokku klappida ja moodustub päris hästi kasutatav ruum.

- B-kategooria juhilubadega juhitav nn. Full-size USA truck - kogu kroompakett ilusas korras (stanged, peeglid, ukselingid jms.), originaal veokonks, millega praktiliselt midagi veetud ei olegi

- Tegemist on tagaveolise veomasinaga, veab kõik ära ja jõust ei tule kunagi puudust. Lubatud haagise massiks on märgitud kuni 2800kg, kuid reaalselt pole küsimust vedada x2. Tagaveolise kasuks räägib lihtne tehnika (pole esidiferentsiaali, vahekasti, jm. nelikveo komponente jne) ning ökonoomsus. Kõik on selle auto juures eriti tugevalt ja brutaalselt tehtud. Kellel metsa muda sisse vaja, siis selleks ta ei sobi nii oma tagaveo kui ka pikema kerevaliku poolest, kuid kui on vaja vedada nt. tsikleid, atv, kaatreid jnejne, siis super masin.

- Rami originaal lisavarustusena kroomitud A-raud ees ja külje astmerauad, lisaks ees töötuli/lisatuli (pimedas väga hea nähtavus, salongist nupust lülitatav)

- rehvid korralikud originaal 20" Rami velgedel, tagumine toonitud klaaside ring, värske aku. Kaasa saab veel originaalsed tagatuled (praegu küljes led smoke tuled).

Väiksemaid iluvigu leidub kindlasti nii välimusel kui salongis. Välimusel kriime kraame ning salongis esiistmetel kulumist (tegemist kunstnahast salongiga ning tüüpiline kunstnaha kulumine (kes tahab istmeid nagu uueks saada, siis seda teenust pakub mõistliku hinna eest Steeringw.ee). Üldpildilt hästi hoitud ja säilinud masin (laepolster korras, ei ripu, armatuur korras, pole kuuma ilma kahjustusi jms.). Saanud nii seest kui väljast äsja suurema puhastuse, ehk oksjoni võitja saab puhta auto, millega ei pea esimese asjana pesulasse aega kirja panema :)

Plussiks on auto puhul veel see, et tegemist on juba Eestis arvel oleva ning kehtiva tehnoülevaatusega masinaga, kõiksugu toomise kulud (tollid, pikk konteiner - selline igasse konteinerisse ei mahu jne) on selle auto puhul juba kantud. Auto on siin samas kohal ja saab oma silmaga vaadata, erinevalt Usa oksjonitel olevatest, mille seisundit peab hea õnne peale lootma. 

USA autode üritustel samuti lahe käija, kabiini mahub kena seltskond (enam 6-kohalisi kastikaid ei tehta) ja kastiäärele mahub samuti nii mõnigi istuma. Ameerika autodele pühendatud festival Haapsalus - American Beauty Car Show jms.

Eestis arvel olev ning kehtiva tehnoülevaatusega kuni 05.2025 (tehnoülevaatuse läbis korrektselt, s.h heitgaasid, veermik jms korras, heitgaasi süsteem originaalne, originaal katalüsaator, hääl on vaikne V8 müdin, kes soovib siis seda saab lihtsa vaevaga rohkem valjemaks teha). Olen enda V8 masinatel paljudel teinud häält rohkem esile tulevaks (keskmise summutipüti eemaldades muutub häälegurmaanidele müdin kohe palju ägedamaks, samas kes tahab vaikse autoga sõita, siis hetkel kõik originaalne).

Rohekm pilte saab vaadata siin: https://drive.google.com/drive/folders/1r2aRfMW1n5Fyhyz_-R2EkhaM78zUgHJ3?usp=sharing

Liikluskahjude kontroll:

Sõiduk DODGE RAM 1500 ST/SLT (843LDN) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.

 

Tehnoülevaatus on kehtiv kuni 05.2025

SÕIDUKI PÕHIANDMED

Esmane registreerimine: 04.06.2007
Kategooria: veoauto
Kere nimetus: pikap
Kere värvus: hall
Mootor: 4701 cm³
Mootori võimsus: 172 kW / 172 kW
Kütus: Mootoribensiin / Veeldatud naftagaas (LPG)
Käigukast: automaat
Veoskeem: tagavedu
Esmane registreerimine: 04.06.2007
Eestis registreerimine: 21.10.2019
Kategooria: veoauto
Kategooria tähis: N1
Kere nimetus: pikap
Kere värvus: hall

MASSID

Täismass 3040 kg
Registrimass 3040 kg
Tühimass 2307 kg
Kandevõime 733 kg
Piduritega haagise lubatud mass 2800 kg

 

Auto asub Viimsis, kui tekib küsimusi ja soovi tulla vaatama/proovima, siis palun helistada ning lepime aja kokku tel: 55 66 27 6neli 

Head oksjonit:)

 

Tegemist on kasutatud sõiduki müügiga, mille juures võib esineda müüjale mitte teadaolevaid vigu/puudusi. Pakkujal on võimalik ennem pakkumise tegemist müüdava sõidukiga põhjalikult tutvuda, et olla kindel oma pakkumise tegemises. Kui pakkumine tehakse ilma eelneva tutvumiseta, siis võtab pakkuja ise teadlikult riski, et ostetav sõiduk ei pruugi vastata ootustele. Sõidukit ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on. Antud sõidukil puudub garantii.

Oksjoni võitja on oodatud võidetud sõidukile järgi tulema 5-päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist. Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et on kõigega tutvunud ning mõistab, et tegemist on finantskohustusega. Müüja võib: nõuda Parimalt pakkujalt leppetrahvi 20% ulatuses Parima pakkumise Hinnast, aga mitte vähem kui 265.- eurot, kui Parim pakkuja ei ole oma kontaktandmetel kättesaadav Parima pakkumise kehtivuse tähtaja jooksul või keeldub õigusvastaselt Müügilepingu sõlmimisest või täitmisest, sh Parima pakkumise Hinna maksmisest või Oksjonil müüdud asja vastuvõtmisest oksjoni lisainfos märgitud aja jooksul või muul moel Müügilepingu täitmisest, mille tulemusel Müüja jääb ilma Oksjoni tulemusel Parimale pakkujale asja müümisest loodetud hüvest. 

Kui parim pakkuja ei tasu leppetrahvi, siis on parim pakkuja teadlik, et minu oksjonitel teostab järgnevat menetlust õigusabi teenuseid pakkuv ettevõte. Osta.ee keskkonnas on kõik kasutajad autenditud, seega nõue tuleb autenditud isikuandmete põhjal autenditud isikule, mille väljastab Osta.ee, kui asi jõuab kahjunõude menetlusjärku. 

Parim pakkuja, kes ei vii tehingut lõpule kirjas olevate reeglite järgi, arvestab, et leppetrahvi ja kõikide kaasnevate kulude mitte tasumisel, pöördub õigusabi teenuseid pakkuv ettevõte kliendi (sõiduki müüja) loal harju maakohtusse, kus lepingut (juriidiliselt saab lugeda enampakkumisel osalemisel võidetud oksjonit eellepinguks) rikkunud osapool, hüvitab kõik tekkinud rahalised kahjud sõiduki müüjale, kui müüja jääb ilma oksjoni tulemusel parimale pakkujale asja müümisest loodetud hüvest. Minu oksjonil enampakkumist kinnitades, kinnitab pakkuja, et on kõigest aru saanud ning nõustub kogu informatsiooniga.

Enne pakkumise tegemist palun kindlasti tutvuda sõiduki seisukorraga ning olla oma pakkumises kindel. Sõiduk on soovituslik ENNE pakkumise tegemist üle vaadata, sest hilisemaid pretensioone EI ARVESTATA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Questions to seller

Unanswered questions are publicly visible in the Cars and Motorcycles category

  • Transpordiameti taustauuringust selgub, et 2015.a oli masina läbisõit 200 tuhat. Aastal 2018 keskel on see kukkunud 100 tuhande peale. Kas see kruviti ma Leedus enne siia toomist või on sellel muu põhjus? Aitäh!

    Tere, ainus seletus võib olla, et arvestati miilide asemel andmete lisades arvatavasti kilomeetreid. Parimat

  • 5 1