GARMIN nüvi 2585TV GPS ja multimeediaseade/nav​igaator

  • Item ID: 157728269
  • Share

GARMIN nüvi 2585TV GPS ja multimeediaseade/nav​igaator

Item ID: 157728269 Item condition: used Delivery time: 3 days
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 34.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 08.06.2021 20:14:00
Closing time: Tue 15.06.2021 20:29:33
Viewed: 236
Last bidder: Ingamer
Aardla, Tartumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Aardla, Tartumaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 3 days
Payment: by deposit transfer
Seller: privacy100% / 79 / View other items of the seller

Pakkumisel GARMIN GPS ja multimeediaseade.

Äärmiselt paljude funktsioonidega navigaator on võimeline edastama muusika- , foto- ja videofaile (näiteks MikroSD kaartilt) ning suudab edukalt edastada vabalevis olevaid (üle õhu levivaid) TV kanaleid. Lisaks on seade kasutatav üle Sinihamba näiteks käedvaba telefonisüsteemiks.

Oma aja tippseade on täiesti arvestatav ja  töövõimeline ka praegusel hetkel.

Kaartid on vanad ja vajavad uuendamist!

Seade on originaalpakendites ja kasutusjhenditega. Kaasa tuleb (seadme sees) MikroSD 4GB mälukaart.

Vaata ka minu teisi pakkumisi!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • Veel TV kanalitest!

    Tegin just proovi ja otsinguga sain kätte 5 kanalit. Üks neist oli mingi teksTV ja üks mingi vene kanal. Korralikult ja arusaadavalt toimisid aga ETV, ETV2 ja ETV+. Piiriärsetes piirkondades on võimalik selliselt leida piiritaguseid vabalevi TV kanaleid. Praegu aga sai vabalt jälgida ETV pealt jalgpalli otseülekannet. Heli ja pilt olid korralikud. Kuhu internet ei levi, seal on seade suureks abiks. Lisafunktsioonina on vaadatavat võimalik ka salvestama panna ja seda hiljem taasesitada. Erinevaid funksioone on sellel seadmel palju. Soovitan uurida. Kõike ei oska kohe ise välja tuua. Head pakkumist!

  • Tere. Kas TV vabalevi kanalite vaatamine praeguste kodeeringutega ikka toimib?

    Tere! Tänan küsimast! Usun, et osaliselt on vastus Teie enda küsimuses. Ma ei pea küll end pädevaks levispetsialistiks, kuid kaabellevi kanalid toimivad paraku läbi kaabli ja seda laadi kodeeringut ma antud seadmel ei tea tunnistada olevat. Üle õhu levivaid kanaleid olen aga pakkumisel oleva seadmega edukalt vaadatud Saksamaal, Taanis, Rootsis, Soomes ja loomulikult ka Eestis. TV signaali võimendamiseks on seadmega kaasas sõidukisse paigaldatavad antennid. Endal pole neid aga vaja läinud. TV vaatamiseks vajaliku signaali on suutnud tuvastada ka seade ise. Kogu see info on mu isiklik kogemus viimati ca kahe aasta tagusest ajast. Kui perre tuli sõiduk, millel on sama võimekus nö tehase poolt, jäi pakkutav seisma. Et aga seade on täielikult töökorras ja toimiv, kuid ei leia enam meie peres kasutust, siis siia pakkumisele see ka tuli. Seega: Head pakkumist!

  • 5 2