Haruldane Cartier 18K kullaga käekell

  • Item ID: 146725797
  • Share

Haruldane Cartier 18K kullaga käekell

Item ID: 146725797 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 650.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 05.11.2020 22:33:16
Closing time: Thu 03.12.2020 22:33:16
Viewed: 63
Last bidder:
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery: Agreement with seller Abi
Payment: in cash, by deposit transfer
Seller: ChrisMay100% / 13 / View other items of the seller

Väga heas korras Prantsuse luksuskaupade firma Cartier originaal käekell, mudel "must de Cartier 21". Cartier 7 kiviga väga puhas originaal kvartsmehhanism, paigaldatud uus patarei. Kullast krooni (nupu) tipus on sinine safiir. Nii kell kui ka mehhanism on kirjaga "Swiss made" ning varustatud Cartier kõigi turvatähistega.

Kella korpusele kantud roomanumbrid on 18K kullast. Käevõru on kombineeritud puhtast 18K kullast ja kvaliteetsest roostevaba terasest lülidega. See ilus ja kandmiseks mugav käevõru teeb konkreetse mudeli eriti hinnaliseks. Käevõru libliksulgur on kergesti ja mugavalt avatav ja suletav. Kell on keskmise suurusega (midsize): diameeter koos nupuga on 37mm ning korpuse nuputa diameeter - 35mm; kraapimiskindel safiirklaas. Sobib oma suuruselt nii meestele kui ka naistele (unisex mudel). Käevõru sisemine mõõt (koos kellaga) 17cm, lülid on eemaldatavad ja lisatavad. Kell on ostetud USA-st ja olnud kogu aeg kollektsioonis (pole vahepeal kantud).

Kella on võimalik ka enne ostu näha - selleks kirjutage oma soovist oksjonilehele ning saame telefoni teel kohtumise kokku leppida. Sel juhul saate kontrollida ka käevõru suuruse sobivust teie randme ümbermõõdule ning soovikorral võin selle teha teile parajaks. Sama tüüpi käevõru täiendavad lülid on olemas ning nende lisamine (või ka eemaldamine) on teile tasuta. 

Vaadake täiendavat infot sama mudeli kohta https://www.chrono24.com/cartier/must-de-cartier-21-acciaiooro-gold-anni90date-numeriromani--id8809229.htm

Vaadake ka sama erakollektsiooni teiste kellade oksjone, uued kellad lisanduvad mõnepäevaste vaheaegadega. 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked