Other users have also viewed

HOONESTATUD AVAR 2 JUURDEPÄÄSUGA KINNISTU KIISA/AESPA PIIRIL

  • Item ID: 152528516
  • Share

HOONESTATUD AVAR 2 JUURDEPÄÄSUGA KINNISTU KIISA/AESPA PIIRIL

Item ID: 152528516 Item condition: used Delivery time: 3 days

Auction is ended or not active

Sale has ended with no offers. If you are still intrested in this item, leave notification to seller via button under this text. e will send you and e-mail when seller relist the item.

Auction is ended or not active

Sale has ended with no offers. If you are still intrested in this item, leave notification to seller via button under this text. e will send you and e-mail when seller relist the item.

Final price: 40 000.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 02.03.2021 01:14:28
Closing time: Tue 30.03.2021 01:14:28
Last bidder:
Roobuka/Aespa, Harjumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Roobuka/Aespa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 3 days
Payment: by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: draakon13100% / 26 / View other items of the seller

Kiire ja hea ühendus linnaga ! 20 km Järve Keskusest avar linnalähedane 1432 m2 kodukoht (31705:032:1460).Juriidiliselt Rapla mk,aga vaid 200m Harju mk piirist. Kinnistule pääseb kahelt poolt  ligi,teed korras( Seoses trasside ehitusega saab kogukonna sisene tee eriti uue ja hea katte.) Vastas väike parkmets. Hakatakse paigaldama valguskaablit(kiire net poleks paha) Ümbruses väljakujunenud aastaringsed elanikud,palju noori peresid. Kohilasse käib koolibuss, Saku ja Tallinn oma võimalustega lühikese autosõidu kaugusel. Lisaks ,,tagavara,,ühendus marsuuttaksodega,koolibuss ning rongijaam. Kohalik väike pood 100m, Coop kauplus 2km.   Tsentraalse vee-ja kanalisatsiooni püsielaniku tasutaliitumisavaldus tehtud. Rohenäppudele on krundil ,,vabadust,,pakkuv oma kaev, olemas ka mõned õunapuud algatuseks. Uus elektrikilp krundi nurgas,momendil peatatud. Hoones on sees teostatud lammutustööd, maja ei ole elamise kõlbulik !!! Hoone ei ole vastavusse viidud Ehitusregistri andmetega, seega uus omanik peab otsustama ,kas teha seda ja teha suuremahuline renoveerimine või otsustada lammutada ja teha/tellida oma maitse järgi oma unistuste kodu. Vundament on tugev,  aastatega pole tekkinud vajumismärke,katus on normaalne,vahepealne osa ,,küsitav,, Küsi julgelt lisa! Päikest!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • — asked 21.03.2021 21:25

    Tere. Pakuksin 30000.- kas oleks mõeldav?

    Tere! See pakkumine paraku natuke väike. Kui tuleksite näiteks sinna 3 ja 4 keskele,siis võiks asja arutada. Ega maa pole saabastega kass,et müüd maha ja pärast tuleb koju tagasi !😅 Kui on huvi ja miskit srutada,siis netiavarustest leiab vanst ajast numbri ka kui otsida survepesu alt vesirott

  • 5 1