Ilusad olendid ehk Beautiful Creatures (2013)

1/1

Ilusad olendid ehk Beautiful Creatures (2013)

Item ID: 181514322 Item condition: used
Offer ended
Offer ended
2.99 EUR
Viewed: 15
Tartu, Tartumaa, Eesti
Seller:
DUNCMAC100%positive feedback
2976 feedback    101 followers
DUNCMAC OÜ   User since 25.07.2022
Reg. code 16541367
Item condition: used
Location: Tartu, Tartumaa, Eesti
: Science-fiction and fantasy
Shipping/Delivery:
SmartPOST (XS)
Omniva (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop (XS)
Pickup
Payment: by bank transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: DUNCMAC99.6%positive feedback view user's e-store

*Regioon 2

*Soovitan vaadata ka minu teisi oksjoneid

*Kui pakiga saatmine, siis Ühte XS/S pakki mahub vähemalt 16 DVD.

17-aastane Ethan Wate (Alden Ehrenreich) on juba mitu kuud järjest näinud sama unenägu, kus üks salapärane tütarlaps ootab teda kodusõja lahinguväljal. Ethan soovib temaga meeleheitlikult kokku saada, kuid teda ähvardab seletamatu oht – ja iga kord lööb nii tugev välk, mis tapab Ethani enne, kui ta jõuab neiuni.

Ometi eelistab Ethan iga kell oma kummalise unenäo ohtusid reaalsele elule Gatlinis Lõuna-Carolinas. See on väike konservatiivne linn lõunas, mis ei ole jõudnud pidada sammu 21. sajandiga, kus midagi pole muutunud ning midagi ei toimu. Ethan januneb elu järele, mida saab ammutada vaid raamatutest, kuna on jäänud oma isaga, kes on tõmbunud elust tagasi pärast noormehe ema ootamatut surma.

Kuid Ethani maine elu võtab teise pöörde, kui linna saabub Lena Duchannes (Alice Englert), kes on gootiliku mõisa erakliku omaniku Macon Ravenwoodi (Jeremy Irons) kaunis ja mõistatuslik sugulane. Ethan on otsekohe Lenast võlutud, kuigi paistab, et neidu saadab kõikjal häving ning tal on Loitsija võimed, mida ta ei suuda kontrollida. Linnarahvas, eesotsas konservatiivse proua Lincolniga (Emma Thompson), soovib loomulikult Lenast lahti saada. Isegi Gatlini kõiketeadev raamatukoguhoidja Amma (Viola Davis) kardab, et ajalugu võib korduda, mille taga on perekonnasaladused ja needus, mis ähvardab Lenat, kui on lähenemas tolle 16. sünnipäev. See on päev, kui Valguse või Pimeduse jõud annavad Loitsijale oma õnnistuse.

Aga Lena saatus võib olla juba määratud needuse poolt, mis tõmbab teda koos Ethaniga loitsude ja ohtude võrku, mille eest ei ole pääsu.

 

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked