Kasemahlaseep

1/1

Kasemahlaseep

Item ID: 77982038 Item condition: new Delivery time: 2 days
Price: 5.10 EUR
Quantity:
Available: 46
Total: 5.10 EUR

You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account

BuyNow 5.10 €
Quantity:
Available: 46
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
Omniva ( 2.58€)
SmartPOST ( 1.90€)
Pickup
Viewed: 1330
Pärnu, Pärnumaa, Eesti
46
Magrada OÜ
Reg. code 12807630    User since 25.04.2016

Magrada 100% e-store
Item condition: new
Location: Pärnu, Pärnumaa, Eesti
Quantity: 46
Delivery time: 2 days
Shipping/Delivery:
SmartPOST: 1.90 EUR (XS)
Omniva: 2.58 EUR (XS)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days, if it is not suitable for the buyer. Buyer pays all shipping costs. Item must be unused and in original packaging with tags Abi
Payment: by bank transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Magrada100% / 13 / view user's e-store

Kasemahlaseep

Põhjamaine kasevesi – ajatu nooruse eliksiir. Taimsete mikroelementidega rikastatud kasemahl muudab naha pehmeks, siidiseks ja säravaks. See lõhnavaba toode sobib ka tundlikule nahale.

Toode sisaldab rohkem kui 33% puhast kasemahla. Külmpressmeetodil valminud toode on valmistatud 100% taimsetest õlidest: oliivi-, kookos-, palmi-, seesamiseemne õlist ning kakaovõist. Toode on testitud ja kontrollitud koostöös Tartu Ülikooliga. Toode sobib suurepäraselt ka imikutele.

Toode ei sisalda säilitusaineid, keemilisi ja loomseid ühendeid, sünteetilisi lõhna- ega värvaineid. Toodet ei ole testitud loomadel.

Pakend: Tootja omab ISO 14001 ja EMAS sertifikaati. Toodetud elementaarkloorivabalt. Paberil on Euroopa Ühenduse ökomärgis.

Perioodil 01.06-10.09 viidi Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastusel ellu projekt “Kasemahlaseebi tootearenduse projekt”, mille tulemusel viidi läbi Kasemahla koostise ja selles sisalduvate komponentide analüüsimeetodite otsingud. Infootsingud teostatud ja leitud materjalid süstematiseeritud. Kasemahla mineraalsete ja orgaaniliste komponentide määramine. Analüüsid teostatud ja tulemused interpreteeritud. Kasemahlast valmistatud seebi komponentide analüüs. Analüüsid teostatud ja tulemused interpreteeritud. Kasemahla ja sellest valmistatud seebi mikrobioloogiline uuring. Uuring teostatud ja tulemused interpreteeritud. Lõhnaärastusseebi katseline valmistamine koostöös tellija esindajada. Valminud katseline lõhnaärastusseep.
Euroopa Liidu Regionaal Fond toetas projekti summas 4000 eurot.

Koostis:

Olea Europaea Fruit Oil, Betula Alba Juice, Cocos Nucifera oil, Elaeis Guineensis Oil, Sodium hydroxide, Theobroma Cacao Seed Butter, Sesamum Indicum Seed Oil.

Kaal:

100 g

 

 

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked
Please log in to ask questions login
BuyNow 5.10 €
Quantity:
Available: 46
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account

Items that you might be intrested in