LÕPUMÜÜK! KAUGVAATLUSE KÄSIRAAMAT.TREENI OMA SENSIT. VÕIMEID

  • Item ID: 139827434
  • Share

LÕPUMÜÜK! KAUGVAATLUSE KÄSIRAAMAT.TREENI OMA SENSIT. VÕIMEID

Item ID: 139827434 Item condition: new Delivery time: 3 days
Offer ended
Offer ended
13.88 EUR
Viewed: 6732
Viljandi, Viljandimaa, Viljandimaa, Eesti
89
Seller:
smart-shop100%positive feedback
89 feedback    1 follower
Euroopa Projektid OÜ   User since 02.09.2015
Reg. code 11438703
Item condition: new
Location: Viljandi, Viljandimaa, Viljandimaa, Eesti
Language: Estonian
Quantity: 89
Delivery time: 3 days
Payment: by bank transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: smart-shop100%positive feedback view user's e-store

VIIMASED 95 EESTIKEELSET RAAMATUT!

20.sajandi 70ndatest 90ndate keskpaigani töötati erinevate koodnimede all läbi viidud salajases sõjalises programmis koostöös Stanfordi Uuringute Instituudiga välja mõistusetehnoloogia Kaugvaatlus, mille eesmärgiks oli kaugel asuvatelt sihtmärkidelt informatsiooni kogumine. 1995. aastal avalikustati president Clintoni korraldusega selle programmi kohta üle 90 tuhande lehekülje materjali. Selle tulemusel jõudis kaugvaatlus avalikkuse ette ning seda hakati õpetama ja kasutama üle maailma. Seda tehnikat võib kasutama õppida igaüks! Sellest raamatust leiad detailse õpetuse kaugvaatluse TDS-meetodi kasutama õppimiseks.

Kaugvaatlemine on vaatleja poolt kontrollitud meelteülene tajumine teaduslikult välja töötatud protokolle järgides. Kaugvaatlust kasutades võid sa tajuda ükskõik millist olendit, objekti või sündmust Universumis. Ja seda nii minevikus, olevikus kui ka tulevikus.

Lisaks detailsele kaugvaatluse õpetusele leiad siit raamatust harjutusi, tehnikaid ja mänge oma kaasasündinud sensitiivsete võimete äratamiseks ning treenimiseks. Siin raamatus on kõik oluline, mida vajad mingi objekti, elusolendi või sündmuse kohta info pärimiseks, oma küsimusele vastuse saamiseks ning probleemile lahenduse leidmiseks.

„Kaugvaatluse käsiraamat“ on sulle, hea lugeja, loodud kui suur konspekt sellest, kuidas kaugvaadelda ning arendada enda juba kaasasündinud sensitiivseid võimeid.

Kaugvaatluse kohta leiad videoid ka "TheSpiritDotTeam & KaugvaatlusDotCom" kanalilt youtube’st:

„Kaugvaatlusest- ja tajumisest, inimese sensitiivsete võimete kasutamisest“ ja „Kaugvaatluse õppimine ja kasutusalad – äri, tervis, loterii, inimeste ja esemete otsimine„.

 

Tooteandmed:

„Kaugvaatluse käsiraamat. Õpime kaugvaatlema! TDS-meetod“

EAN: 9789949749409

Pehme köide

160 lk

Raamatu koostaja: Tommi Topelund

Kirjastus OM

Teemakategooriad: käsiraamatud/õpikud, metafüüsika, vaimsus, psühholoogia

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • Tere, Kas Teie kaudu saab osta ka teisi OM kirjastuse raamatuid nagu Teadvus ja Saladus peitub tundes ja kui saab siis mis hinnaga , siis telliksin kõik kolm raamatut korraga Teilt.

    Tere, palun kirjutage ses küsimuses e-mailile [email protected] . Paberkandjal on olemas "Kaugvaatluse käsiraamat" ja "Saladus peitub Tundes". "Teadvus" on saadaval ainult e-raamatuna.

  • 5 1