Kliimaseade Mobiilne konditsioneer 3in1 kaugjuhtimispult

  • Item ID: 156135945
  • Share

Kliimaseade Mobiilne konditsioneer 3in1 kaugjuhtimispult

Item ID: 156135945 Item condition: new Delivery time: 2 days
Offer closed
Offer closed
Final price: 79.00 EUR
Starting time: Sat 08.05.2021 22:00:00
Closing time: Sat 05.06.2021 22:00:00
Viewed: 59
Tallinn, Harjumaa, Eesti
6
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 6
Delivery time: 2 days
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: müügiekspert99.6% / 2727 / View other items of the seller

Kliimaseade Mobiilne konditsioneer 3in1 kaugjuhtimispult kuni 35 m2

 

Kaasaskantav ventilaator on kompaktne seade, mille saab hõlpsalt koju või kontorisse paigutada ning mis oma funktsioonide mugavust naudib kohe, kui see sisse lülitatakse. MALATEC torni konditsioneer on täiuslik ja praktiline seade, mida võib leida igas majas. Selle minimalistlik disain - lihtne korpus ja erksad värvid - meelitavad kindlasti inimesi, kellele meeldivad praktilised ja luksuslikud lahendused. Tänu oma suurusele sobib see igasse interjööri, kuid ei võta palju ruumi.

Seadme töörežiim võimaldab õhuvarustust ise. See töötab kolmeastmelisel skaalal (L - aeglane, M - keskmine, H - kiire). Ventilaatorit kasutatakse ka teistes režiimides. Tavaline režiim on võimas muhk, mis töötab kuuma ilmaga hästi. Looduslik režiim, mis jahutab ruumi tõhusalt viisil, mis jäljendab tuuleiile. Öine režiim on õrn tuuleveski, mis hoiab ära külma ja töötab puhkeolekus, kui ekraan on välja lülitatud. Breeze mode - kliimaseade loob kerge tuule ja imiteerib meretuult. Seadmel on SWING-funktsioon, mis jaotab õhku ühtlaselt tänu liistude ühtlasele pöörlemisele. See valik aitab ka sissepuhkeõhku tõhusamalt jaotada ja kiirendada ruumis ventilatsiooni.

Kliimaseadmel on ka funktsioon AJASTUS, millega saate seadme tööaega seada, kuni see automaatselt välja lülitub. Ajavahemik on 0,5h kuni 7,5h aja muutusega 0,5h. Seadet saab juhtida ka kaugjuhtimispuldi abil. Kaugjuhtimispult CR 2025 patareidega. Sellel on nupud kliimaseadme sisse- ja väljalülitamiseks. Kütteseadme korpuses on süvistatav haare, nii et saate seda hõlpsalt ühest kohast teisaldada.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked