Maailmaehitajate pettus, Jüri Lina

  • Item ID: 161941241
  • Share
1/1

Maailmaehitajate pettus, Jüri Lina

Item ID: 161941241 Item condition: new Delivery time: 1 days
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 13.49 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 01.09.2021 23:56:44
Closing time: Wed 29.09.2021 23:56:44
Viewed: 124
Last bidder: kuska2008
Pärnu, Pärnumaa, Eesti
1
Seller:
Nefriitrebane100%positive feedback
3181 feedback    2 followers
Item condition: new
Location: Pärnu, Pärnumaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 1 days
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Nefriitrebane100%positive feedback View other items of the seller

Maailmaehitajate pettus

  Jüri Lina
Vabamüürluse varjatud ajalugu

512-leheküljeline tavaformaadis ja kõvas köites uus raamat

 

Me elame maailmas, mis võib tunduda hirmutav ja kaootiline. Poliitikud ja massimeediumid väidavad, et sündmused arenevad täiesti seosetult. Jutte eri nähtusi ühendavast laastava toimega varjatud seosest naeruvääristatakse, taandades need vandenõuteooriateks, mis ei sobi ametlikku, ilustatud maailmapilti. Selles näilises kaoses selguse saamiseks läheb tarvis võtit.
Jüri Lina uus raamat on säärane võti, mis avab ukse minevikku ja oleviku sündmusi suunanud varjatud võimustruktuuride mõistmiseks. Selle poliitilise korra rajanud jõud on tegutsenud läiklevate fassaadide taga. Templiordu, illuminaatide ja vabamüürlaste ulatuslik pettus on jätnud jälje meie kõigi ellu.
Jüri Lina on kogunud allikmaterjali ja raskesti kätte saadavaid dokumente, et salaseltside kohta koostada kuriteoregister. Ta paljastab seoseid varjatud liikumiste vahel ja näitab, kuidas need on mõjustanud ajalugu sääraste marionettide abil, nagu Napoleon, Lenin, Trotski, Hitler, Mao Zedong, Roosevelt ja Truman -- kõik olid kõrgvabamüürlased. Ta uurib vabamüürluse maagilisi rituaale ja viitab nende päritolule. Lugeja saab teada paljude suurte sõdade ja revolutsioonide tegelikud põhjused, alates Suurest Prantsuse Revolutsioonist 1789. aastal kuni Kuveidi sõjani aastal 1991 ja Serbiat tabanud pommirünnakuteni aastal 1999.
Lõpuks avalikustab autor, mismoodi need õelad jõud tegutsevad tänapäeva maailmas, kirjeldades ühtlasi nende kavatsusi inimkonna tuleviku vormimiseks. See raamat lööb mõra paljudesse ohtlikesse müütidesse, esitades hoopis teistsuguse pildi maailmast, mis pole sugugi meeltülendav, kuid annab aimu meie elu kujundavatest teguritest.

 

Põnevat lugemist kõigile vandenõuteooriate huvilistele!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked