❶❶ MARTIN OLLISAAR: VÄIKE LÜHENDIRAAMAT❻❻

 • Item ID: 132900925
 • Share
1/1

❶❶ MARTIN OLLISAAR: VÄIKE LÜHENDIRAAMAT❻❻

Item ID: 132900925 Item condition: used
Offer ended
Offer ended
0.96 EUR
SAKU, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
mesitaru100%positive feedback
2286 feedback    34 followers
Aabitsakukk OÜ   User since 28.06.2015
Reg. code 11330485
Item condition: used
Location: SAKU, Harjumaa, Eesti
Language: Estonian
Quantity: 1
Payment: by bank transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: mesitaru99.7%positive feedback view user's e-store

 

MARTIN OLLISAAR: VÄIKE LÜHENDIRAAMAT

 

Pilt on müügis olevast eksemplarist.
Formaat: ca 13 × 21 cm
165 lk.
Kõvad kaaned, peen kalingurköide.
Heas seisukorras kasutatud raamat, pildil laiutab kahjuks esikaanel pruun tolmutükk, mis on ammu ära pühitud. Ehk saab uut fotot tegemata hakkama?
Tallinn, kirjastus "Valgus"

Vt rohkem infot sama väljaande kohta:
https://ardanantiik.ee/vaike-luhendiraamat

 

_________________________________________________________________

OSTES KAUPU MITMELT OKSJONILT, MAKSTAKSE
POSTITAMISEL AINULT TEGELIKUD SAATEKULUD!

_________________________________________________________________


 

 • Osta.ee süsteemi töö parandamise käigus juhtus hiljuti, et siinse kasutaja kaupade reaalsed müügihinnad muudeti osta.ee poolt kõrgemaks, kohati üsna palju. Kasutajatoele kirjutamine varasemate hindade taastamiseks tulemusi ei andnud. Praegu on käsitsi tehtud enamvähem soodsaks kõik hinnad, võimalik et lähemal uurimisel tasub neid veel muuta (võimalik et mõnd hinda tuleb tõsta).
 • Kui edaspidi peaks juhtuma, et osta.ee muudab reaalseid pakkumishindu ilma müüja nõusolakuta väiksemaks või muul moel tehingu tingimusi müüjale ebasoodsamaks, siis müüjal on õigus tehingust keelduda. Samuti on müüjal õigus tehingust keelduda, kui on põhjust arvata et osta.ee kontole kantud raha pole sealt võimalik kätte saada.
 • Siinse kasutaja kaupu on võimalik osta nii otse pangakontoga kui ka osta.ee konto kaudu.
 • Praegusel ajal väga sageli väljas ei käi ning ka pakiautomaadid on siin kaugevõitu, et paari pisiasja pärast nende juurde minna. Seetõttu võib saatmine mõnikord aega võtta kuni nädal.
 • Kui müügi juures pole märgitud teisiti, siis üldjuhul on tegu komisjonimüügiga, mistõttu korras, kirjeldusele vastavaid esemeid ei vahetata ümber ega osteta tagasi.
 • Just to avoid misunderstandings: I can write some English and I can speak some Russian. But speaking English or writing Russian is not that effortless..
 • No shipping out of Estonia for parcels less than 25€ (all items combined). You see, it takes some time to deal with this. And I cannot take the risk, if something will be lost. The shipping is not free: you have to pay the actual shipping price.
 • Joo, täällä saa kyllä kysyä asioita suomeksi. Voin myös lähettää Suomeen, jos ostoksien summa on ainakin 10€ ja lähetys kulkee Itellan postilokeroon (sinne kun voi lähettää melko vaivattomasti). Tämä palvelu ei kuitenkin ole ilmaista. Postiosoiteeseen lähettäminen vie vähän liikaa vaivaa.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked