Martti Turtola. President Konstantin Päts
- Item ID: 195114789
- Watch item
- Share
Martti Turtola. President Konstantin Päts
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Viewed: | 11 |
|---|
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Haapsalu, Läänemaa, Eesti |
| Quantity: | 1 |
| Delivery time: | 3 days |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 1.23 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.41 EUR (XS)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Pickup:Agreement with seller: Abi |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. |
| Payment: | by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | Luge100%positive feedback view user's e-store |
Martti Turtola. President Konstantin Päts
Noor jurist ja ajakirjanik Konstantin Päts astub 20. sajandi alguses Eesti ajaloo rambivalgusse. Temast saab mitmekordne peaminister, riigivanem ja lõpuks Eesti Vabariigi esimene president. Pätsi riigimehekarjäär lõpeb koos iseseisva Eesti hävinguga. Järgnevad vangistus, küüditamine ning pikad kannatuseaastad Venemaal. Miks Soome demokraatia jäi püsima, aga Eesti oma lämmatati? Milline oli Konstantin Pätsi osa riigi loomisel ja kui palju vastutab ta selle kadumise eest? Soome ajaloolase dotsent Martti Turtola (s 1947) sulest on ilmunud käsitlusi lähiajaloo tuntud tegelastest nagu Soome marssal Carl Gustaf Mannerheim, president Risto Ryti ning kindralid Erik Heinrichs ja Aksel Fredrik Airo. Konstantin Pätsi elule ja riigimehekarjäärile heidab Turtola pilgu läbi tolleagse Eesti elu ja sündmuste, pakkudes võimalust võrrelda kokkulangevusi ning erinevusi Eesti ja Soome ajaloos.
2003 | 335 lk | 147 x 221 mm | Kõvakaaneline | Kirjastus: Tänapäev | ISBN: 9789985621172
Seisukord: Väga hea
TASUMINE JA SAATMINE:
• Valides DPD, tasute pakiteenuse eest ettemaksuna ostu sooritamise hetkel.
• Kauba käest-kätte üleandmine ei ole kahjuks võimalik.
• Mitme ostu korral võib transpordikulu suureneda.
Mitu ostu ühe saadetisena vaid siis, kui ostja ei kasuta tasumisel deposiitmakset.
• Kui ostja soovib seadusest tulenevalt tagastada toote(d), siis tasub tagastusega seotud kulud ostja.
SEISUKORD:
- Väga hea (minimaalsete kulumisjälgedega)
- Hea (mõõdukalt kulunud). Raamatul võib esineda lehtede ja/või kaante rebendeid ning muljumisi, väiksemaid köitekahjustusi, plekke, sissekirjutusi/joonimisi
- Rahuldav (kulunud ent lugemiskõlblik). Kaantel ja lehekülgedel võib esineda rebendeid või muljumisi, plekke, mis võivad kohati takistada lugemist, köitekahjustusi, märkmeid, joonimisi. Leheküljed on alles ja köide püsib koos.
- Märkused seisukorra kohta on seisukorra juures (juhul kui on põhjust midagi eraldi ära märkida).
- Raamat seisukorraga "Hea" või "Rahuldav" ei pruugi olla piisavalt esinduslik kinkimiseks.
- Kaanepilt vastab müüdavale tootele, kuid ei anna tervikülevaadet toote seisukorrast.
Kui vajate täpsemat ülevaadet seisukorrast, siis palun küsige. - Kui raamat jõudis Teieni halvemas seisukorras kui eeldasite, siis palume, et võtaksite meiega ühendust.
Tutvu meie raamatuvalikuga:
Ilukirjandus
Laste- ja noortekirjandus
Teemad
Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

Is this book in English?
No. Its in estonian