Other users have also viewed

MEGA! 3D hologrammprojektor Bewinner!

  • Item ID: 189073049
  • Share

MEGA! 3D hologrammprojektor Bewinner!

Item ID: 189073049 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 35.99 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 01.02.2023 21:15:00
Closing time: Wed 08.02.2023 21:18:54
Viewed: 186
Last bidder: RM2017
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
110143 feedback    3087 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

【3D-hologrammprojektor】 224-osaline ülikõrge LED-pöörlemisvõimega kujutis 3D-visuaalsete efektide kuvamiseks, mis tagab teile parema vaatamiskogemuse. Pildil pole piire ega tausta ning see annab vaatajale tunde, nagu hõljuks täielikult õhus.
Täiuslik reklaam: kuvage toote pilti selgelt ja paindlikult asendage reklaamisisu. See aitab ettevõtetel liiklust koguda, reklaamisisu levitada ja jagada. Ruumi säästmiseks saab selle seinale kinnitada või riputada.
Suur maht: kaasas 8 GB mälukaart ja toetab maksimaalselt 128 GB laiendusmälu. Saate reguleerida video- ja redigeerimisrežiime. Laiem ja selgem taasesitusekraan, mis toetab arvuti ja WiFi võrgujuhtimist, kuvab sama pilti või moodustab koos suurema pildi.
Lai ühilduvus: holograafiline 3D-reklaam toetab üldist videote, animatsioonide ja piltide vaatamist. Sobib operatsioonisüsteemidele Windows XP / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10.

Materjal - plastik

Värv - must

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord: Vähekasutatud!

Poe hind: ~ 205 EUR

 


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked