Other users have also viewed

MEGA! Adorime elektriline masturbaatoritass pigistamisega

  • Item ID: 185715963
  • Share

MEGA! Adorime elektriline masturbaatoritass pigistamisega

Item ID: 185715963 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 29.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sat 03.12.2022 21:00:00
Closing time: Mon 12.12.2022 21:01:55
Viewed: 274
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
100400 feedback    2780 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
Materjal Silikoon
Bränd Adorime
Stiil Realistlik
Patareide arv Vaja on 2 liitiumioonakut. (kaasas)

Selle üksuse kohta

  • Realistlik 3D tunnel: see Adorime meessoost masturbaator kasutab realistlikku 3D-kujundust seestpoolt väljapoole, mis sisaldab kõiki vagiina üksikasju. Ja sees on biooniline 3D lihasstruktuur, mis annab teile tõelise seksikogemuse. Lisaks on masturbaatoril pigistamise funktsioon, mis suudab naudingu eesmärgi saavutamiseks pakkuda erinevat pinget.
  • 10 vibratsioonirežiimi: see on võimas vibratsioonimootor maastrobaatori tassi silikoonsoones. Vibratsioonimootoril on 10 vibratsioonirežiimi. See pole enam lihtsalt sisse-/väljalülitamine, see ergutab teie meeli paremini ja annab parema kogemuse. Seksiaja pikendamiseks saate masturbaatorit kasutada ka treeningmänguasjana.
  • Veniv ja paks silikoon: see meeste tasku-kiisu sekslelu on valmistatud kvaliteetsest ja turvalisest silikoonmaterjalist, mis on suurepärase vormitavusega, reguleeritav erinevatele suurustele ja pakub teile mugavamat kogemust. Iga puudutus, mida puudutate, on väga põnev, viies teid orgasmile lähemale.
  • Lihtne kasutada: seda meestele mõeldud seksnukuga mastubraatorit saab väga mugavalt lahti võtta. Puhastada saab ka otse veega või seest ümber pöörata ja põhjalikult seebi või dušigeeliga. Ja seda saab meie juures USB kaudu laadida.
  • Spetsiaalselt teile: oleme valmistanud Saksamaa turu jaoks spetsiaalse üllatuse. Oleme kasutanud spetsiaalselt paksendatud silikooni ja suurendanud sisepikkust. Olge paremini ümbritsetud Pigistamisfunktsiooni abil saate kogeda onaneerimist.

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: UUS!

Poe hind: ~49.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked