MEGA! AINURU PureAir100 Premium HEPA filtriga õhupuhasti UUS

  • Item ID: 181770880
  • Share

MEGA! AINURU PureAir100 Premium HEPA filtriga õhupuhasti UUS

Item ID: 181770880 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 70.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 22.09.2022 21:00:00
Closing time: Thu 29.09.2022 21:28:20
Viewed: 135
Last bidder: Alllar
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
92789 feedback    2477 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

AINURU PureAir100 Premium HEPA filtriga õhupuhasti

  • Kas soovite hingata, muretsemata oma tervise kahjustamise pärast? Siis rõõmustab PurerAir100 teid. Ülivõimas õhupuhastaja sisaldab 3% kõigist teie keskkonnas leiduvatest viirustest, aerosoolidest, bakteritest, tolmust, allergeenidest, õietolmust, suitsust ja lõhnadest.
  • Unikaalne: tänu kvaliteetsele filtrile, mis koosneb: eelfiltrist, H13 HEPA filtrist, aktiivsöefiltrist, viiruse- ja antibakteriaalsest filtritasemest, on isegi suured ruumid väga põhjalikud vaid lühikese ajaga (20 minutiga). puhastatud ja kaitstud bakterite ja viiruste eest. Ideaalne teie koju, kontoritesse, klassiruumidesse, ooteruumidesse ja vanurite kodudesse.
  • Rohkem kui lihtsalt õhupuhastaja. Kas soovite kõige lihtsamat operatsiooni? Tänu mugavale automaatsele tühistamisele kohandub teie PureAir100 õhukvaliteeti mõõtes automaatselt teie ümbritseva õhu oludega. Lisaks käsitsi juhtimine puldi, ekraani ja äpi kaudu (iOS + Android).
  • Sosista-vaikselt oma unistuste maale. Tänu integreeritud turvafunktsioonile saate rahulikult magada ja nautida samal ajal kõige puhtamat õhku, ilma et teid häirivad helid ärataks.
  • Kas sa elad... puhast hingamisõhku? Teie tervis on meie missioon. Klientide rahulolu on meie prioriteet number üks, seega on meie meeskond alati valmis teie küsimuste ja ettepanekute jaoks. Puhas õhk on meie kõige olulisem toit – nüüd naudi!

 

Seisukord: UUS! Müügipakend on kahjustatud!

Poe hind:~ 399.90 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked