Other users have also viewed

MEGA! AISEELY professionaalne küünelõikemasin, hall, UUS!

MEGA! AISEELY professionaalne küünelõikemasin, hall, UUS!

Item ID: 200254757 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 14.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 11.09.2023 21:00:00
Closing time: Mon 25.09.2023 21:00:00
Viewed: 81
Last bidder: ants193
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
158862 feedback    4563 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
 • Professionaalne elektriline küünefrees: küünepuurikomplekt on varustatud 6 erineva otsa ja 6 lihvimisvardaga, mida saab kasutada lihvimiseks, graveerimiseks, lõikamiseks, poleerimiseks, geellaki ja küünenaha eemaldamiseks akrüül- ja naturaalsetelt küüntelt ning mida saab kohandada erinevate maniküüri vajadustega .
 • Ainulaadne disain: humaniseeritud disain, ilus värv, lihtne haarata ja kasutada naelapuuri käepidet ning kerge veski on valmistatud kvaliteetsetest alumiiniumisulamist materjalidest. Madalal temperatuuril on masina pind kriimustuskindel, stabiilne, madala vibratsiooniga, madala müratasemega ega kuumene. Küünepuur on väike, kerge, kergesti haaratav ja kasutatav ning sobib väga hästi kaunite küünte loomiseks.
 • LED-ekraan ja kahesuunaline ekraan: intelligentne ekraan suudab kuvada kiirust ja võimsust, nii et saate mugavalt valida soovitud kiiruse. Kiirust saab reguleerida vahemikus 0 kuni 350 000 kiirust. R tähistab vastassuunda ja F positiivset suunda, mistõttu sobib see parema- ja vasakukäelistele kasutajatele.
 • Reguleeritav pöörlemiskiirus: pöörlemiskiirus on 0,35000 pööret minutis (min. max), suure jõudlusega, madala vibratsiooni ja äärmiselt madala kuumusega. See sobib paremini teie vajadustega, parandab oluliselt teie töö efektiivsust ja lühendab teie tööaega. See on ideaalne valik geelküünte, akrüülküünte või küünegeeli eemaldamiseks.
 • Kaasaskantav disainlaadimine: juhtmevaba laadimise disain, väike suurus, töötamise ajal pole vaja pistikupesa ühendada, saab kasutada igal ajal ja igal pool. Kaasaskantav konks asub masina korpuse tagaküljel ja seda saab riputada lindile või asetada kotti või kasti. USB-liidese ja suure aku mahutavusega saab seda kasutada mobiiltelefonide välise akuna.

  Värv: hall

  Pakettide nimekiri:

  1 * Küünte puurmasin

  1 * Lihvimispliiats

  1 * Ühenduskaabel

  1 * USB-kaabel

  6 * Lihvimisotsad

  1 * Kasutusjuhend

  Kaasa tuleb kõik, mis on piltidel, esimesed pildid on illustratiivsed!

  Seisukord: UUS! Avamata!

  Poe hind: ~69,99 EUR

   


Eestikeelne juhend puudub !!!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

 • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked