Other users have also viewed

MEGA! Antistaatiline sprei riietele Tuolifly! UUS!

  • Item ID: 159920164
  • Share

MEGA! Antistaatiline sprei riietele Tuolifly! UUS!

Item ID: 159920164 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 5.80 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 23.07.2021 21:15:00
Closing time: Fri 30.07.2021 21:15:00
Viewed: 65
Last bidder: kressu31
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 52314
/ view user's e-store

Maht - 100ml.

  • 【Safe and Natural】It is made of pure natural ingredients such as cationic surfactants, moisturizers, deionized water and plant extracts. It is safe and can be used with confidence.
  • 【Anti-static】It protects you from electrostatic adhesion and can dry quickly. It is a very effective remedy to prevent static electricity from accumulating in clothes, furniture and cars.
  • 【Long-lasting】This antistatic spray can keep clothes, sofas, curtains, etc. static-free all day long, with a long-lasting effect and a faint fragrance. It is an ideal choice for preventing static electricity.
  • 【Easy to Use】spray on the place where you need to remove or prevent static electricity, and wait for it to dry. The operation is very simple, saving time and effort.
  • 【Wide Range of Use】This static remover spray can be used not only at home, but also in places such as cars or offices. You can carry it with you and use it at any time.

Kõlblik kuni - 21.01.2024

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~15 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked