Other users have also viewed

MEGA! AOOU sülearvuti aluse laud ventilaatoriga. UUS!

  • Item ID: 155968421
  • Share

MEGA! AOOU sülearvuti aluse laud ventilaatoriga. UUS!

Item ID: 155968421 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 36.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 05.05.2021 21:15:00
Closing time: Wed 12.05.2021 21:23:34
Viewed: 179
Last bidder: Siberjak
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 100% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 40869
/ view user's e-store
  • Kerge libisemisvastane salv, millel on 2 raskeveokite alumiiniumpandlit ja 6 tugevat reguleeritavat ABS-liigendit, muudavad selle hõlpsasti kaasaskantavaks ja hoiavad käiku väga kindlana.
  • 2 CPU-ventilaatorit sisseehitatud jahutusventilaatorid - need vaiksed ventilaatorid saavad toiteallika USB-porti kaudu, et imeda sooja õhku sülearvuti alt aktiivseks soojuse hajutamiseks, mis on lihtsaim viis käikude jahedana hoidmiseks.
  • See sülearvutilaud annab teile täieliku jalgsi juhtimise ja paindlikkuse, et asetada see kõige mugavamasse asendisse kirjutamisnurga vähendamiseks ja kaelavalu ning stressi vähendamiseks. pole enam kaela, kuna arvuti on mitu tundi kasutanud.
  • Seda reguleeritavat sülearvutit saab kasutada telerialuse, arvutilaua, stereosüsteemide, raamatualuse, arvuti- ja tahvelarvutialustana, mis vastab kõigile teie erinevatele vajadustele.

 

Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : UUS! KOMPLEKT! Müügipakend on osaliselt kahjustatud.

Poe hind : ~57 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked