MEGA! ATOTO 2DIN 7" Android CarPlay Autoraadio!

  • Item ID: 185259334
  • Share

MEGA! ATOTO 2DIN 7" Android CarPlay Autoraadio!

Item ID: 185259334 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 58.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 25.11.2022 21:00:00
Closing time: Thu 01.12.2022 21:05:18
Viewed: 227
Last bidder: PlantronicsGamer
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
101152 feedback    2798 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

ATOTO 2DIN 7" Android CarPlay Autoraadio

  • 【Kõrge jõudlus】 Populaarse A6 Y ja A6 Karlinki täiendatud ja täiustatud järeltulijana on A6 PF-il Android 10.0, ARM Cortex A55 8-core ja 2G+32G. 7-tolline 1024*600 IPS ekraan 178° täisvaatenurgaga võimaldab selget vaatamist ka päevavalguses. Max 4*45 RMS 4*24 eelvõimendi kõlab suurepäraselt. Enne kui sukeldute selle muudesse fantastilistesse funktsioonidesse, toetab see klahvide vastendamist SWC-ga, kahetsoonilist videoväljundit, FM/AM-raadiot, BT-vabakäeseadet ja muusikat, varukaamera sisendit, USB-taasesitust (loeb kuni 512 GB USB-d või 2TB SSD-d)
  • 【3 Interneti-juurdepääsu ja topelt Bluetooth】Wi-Fi, Bluetooth ja USB (tavaliselt pakuvad Androidi autostereod ainult WiFi-ühendust). 2,4 ja 5 GHz Wi-Fi tagab, et te ei jää 2,4 GHz ülekoormatud sagedusele kinni. Bluetoothi ​​jagamine, kasutades topelt Bluetoothi ​​Bluetooth 2 (BT1 on mõeldud vabakäeseadmete ja muusika jaoks), kasutab vähem energiat ning ATOTO eranditult USB jagamine laadib teie telefoni isegi veidi. Testitud on enam kui 1000 Google Play poe rakendust, mis on installitavad A6 PF-le. Muutke see välja ja töötaks nii, nagu teile meeldib.
  • 【CarPlay, Android Auto ja Wireless MirrorLink】 Juhtmega ja juhtmeta CarPlay ja juhtmega Android Auto. Käivitage võrgus navigeerimine kas CarPlays või Android Autos või otse A6 PF-is; või laadige alla kaardid A6 PF-i ja hankige juhiseid võrguühenduseta (sisseehitatud GPS). Helistage, saatke/võtke vastu SMS-id, kuulake muusikat/podcaste CarPlays või Android Autos, kui keskendute sõidule. Rakendusi ja sisu, mida CarPlay või Android Auto ei toeta, saab MirrorLinkiga kuvada A6 PF-il.
  • 【DSP ajakorrektsiooniga, SCV ja 36-ribaline ekvalaiser, eelvõimendi】Digitaalne signaaliprotsessor võimaldab varustada A6 PF-i järgmiste funktsioonidega: (1) ajakorrektsioon, mis joondab iga kõlari helisignaalide kõrvu jõudmiseks kuluva aja; (2) Kiiruskompenseeritud helitugevus, mis reguleerib kiiruse muutumisel automaatselt helitugevust, et kohandada tee- ja tuulemüra; (3) 36-ribaline EQ, mis võimaldab sügavat kohandamist isegi kõige keerukamate kõrvade jaoks. Sisseehitatud max. 4*45W & RMS 4*24W võimendi pakub suurepärast helikvaliteeti.
  • 【Reaalajas tahavaade ja klienditugi】LRV pakub reaalajas tahavaadet isegi edasi sõites (vajalik on ATOTO AC-HD02LR kaamera), mis ei sisalda teie taga olevaid takistusi sõidukis. A6 PF suudab töödelda 720P HD tahavaatekaamera sisendit (muud autostereod saavad ühendada ainult 480–600 rea kaameratega). 
Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimesed pildid on illustratiivsed!
 
Seisukord: Vähekasutatud! Lülitab sisse, ekraanil kirjutatud "fastboot mode" ja edasi mitte midagi ei toimi. Arvetavasti probleem on android tarkvaraga, praeguses seisukorras ei tööta! Euro pesas juhtmed pole omal kohal! 

Poe hind: 245 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked