Other users have also viewed

MEGA! Auxfun, Seksmasin + erinevad dildo! Uueväärne!

  • Item ID: 179330402
  • Share

MEGA! Auxfun, Seksmasin + erinevad dildo! Uueväärne!

Item ID: 179330402 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 85.02 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 04.08.2022 21:00:00
Closing time: Thu 11.08.2022 21:04:17
Viewed: 306
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
84897 feedback    2195 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days if it is not suitable for the buyer. The buyer pays all postage. The item must be in the same condition and condition as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.6%positive feedback
view user's e-store

Sweetly Love Trip : The automatic sex machine can penetrate from 0 - 450 times per minute and can adjusted from 0-85 degree angle with faintest sound.The experience will be rewarding and your orgasms are going to be intense, providing you with the ultimate satisfaction.

Phone Holder : Each has a rotating phone holder and a tripod that effortlessly helps you capture different angles! For more convenient use when you shoot video, Self-Portrait Shooting and make live show.

Strong Suction : The thrusting fucking machine can be attached to any flat surface using the four strong suction cups on the base, opening up a whole world of hands-free play possibilities.

Easy Control & Simple Storage : This portable love machine can be adjusted without any hassle and it is also versatile. And you can partake in them anywhere you want. Transport it easily and enjoy it on your vacation or anywhere else.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord : Uueväärne! Mõned otsikud on avatud!

Poe hind: ~130 EUR! 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked