MEGA! Bosail , lugemisprillid 6 tk +3.5! UUS!

  • Item ID: 160183926
  • Share

MEGA! Bosail , lugemisprillid 6 tk +3.5! UUS!

Item ID: 160183926 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 5.40 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 29.07.2021 21:30:00
Closing time: Thu 05.08.2021 21:37:32
Viewed: 106
Last bidder: bastina
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 52867
/ view user's e-store
  • Anti-reflective coating to reflect and filter blue light for a better night's sleep. High light transmission without noticeable yellow tint to avoid color distortion, minimize glare from digital screens.
  • Our lenses not only reflect harmful blue light through the anti-reflective coating, but the blue light factor in the lens substrate also absorbs harmful blue light. You don't have to worry about the lens coating falling off during prolonged use. This will weaken blue light protection.
  • Wear computer glasses to protect your eyes from long-term damage and you can sleep better. You don't have to worry about blurred vision and headaches. Great for office workers or someone who needs to look at a screen all day.
  • The practical combination of 6 glasses allows you to use them in your home, bed and office. Fashionable classic reading glasses are suitable for men and women and highlight your style. You can take these glasses with you, which is very convenient for daily use.
  • Kogus: 6 tk.
  • +3.50

Esimene pilt on illustreeriva tähendusega!!!

 

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~13 €

 

 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked