Other users have also viewed

MEGA! Braun Satin Hair 7 ST710, Juuksesirgendaja! UUS!

  • Item ID: 159833189
  • Share

MEGA! Braun Satin Hair 7 ST710, Juuksesirgendaja! UUS!

Item ID: 159833189 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 5.41 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 21.07.2021 21:30:00
Closing time: Wed 28.07.2021 21:41:50
Viewed: 69
Last bidder: alder
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 51929
/ view user's e-store

Braun Satin Hair - siledate, läikivate juuste jaoks, mis tunduvad siidised.

Stiilige oma juuksed igal ajal siidisteks, läikivateks juusteks, mis tunnevad end sama hästi kui välja näevad. Suurepärane Satin-Ion ™ tehnoloogia vabastab ühe nupuvajutusega negatiivselt laetud ioonide voo. Juuste elektrilaeng neutraliseeritakse satiinioonide abil, nii et särisev ja staatiline ei jäta võimalust ning juuksed saavad loomuliku, siidise läike ja kukuvad sujuvalt.

IONTEC - uuenduslik Brauni ioontehnoloogia

Nagu kõik Braun Satin Hair ™ sarja juuste kujundamise tooted, on ka sirgendaja Satin Hair ™ 7 varustatud uuendusliku Brauni ioontehnoloogiaga IONTEC. IONTEC on ainulaadne tehnoloogia, mis töötati välja spetsiaalselt teie juuste kaitsmiseks ja on seega teie tervisliku stiili tagatis. Roheliste ioonide otsikud vabastavad miljoneid ioone ja seovad silumise ajal õhust niiskust. Tulemuseks on veatu soeng ja särav sära, mis väljendab teie juuste tervist.

Niiskusesisalduse hüvitamine

Satiinioonid katavad iga üksiku juukse ja taastavad kiiresti juuste niiskustasakaalu, mis tavaliselt kaotatakse liigse kuumuse korral.

Juuste purunemise vastu

Eriti sileda pinnaga elastsed NanoGlide keraamilised plaadid libisevad juustest kergemini üle kui tavalised keraamilised plaadid ja kaitsevad sellega juuksepinna tervist.  

Täpne temperatuuri reguleerimine tervislikuks stiiliks

Brauni juuste sirgendajad töötati välja Saksa sõltumatu juuste uurimisinstituudi DWI teaduslikul toel.

Sirgendaja Satin Hair ™ 7 töötab temperatuuridel, mis on tõestatud, et kaitsevad teie juuste tervist. Tänu täpsele temperatuurikontrollile saab neid kohandada vastavalt teie juuste tüübile vastavalt teie individuaalsetele vajadustele (130 ° C kuni 200 ° C).

 

 

 

Esimene pilt on illustreeriv!

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS!

Poe hind: ~69,95 Eur.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked