Other users have also viewed

MEGA! Candure - Professionaalne harvenduskäärid!

MEGA! Candure - Professionaalne harvenduskäärid!

Item ID: 212312858 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 5.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sun 12.05.2024 21:00:00
Closing time: Wed 22.05.2024 21:00:00
Viewed: 67
Last bidder: veskiline
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
204860 feedback    5529 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (XS)
Omniva (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop (XS)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback view user's e-store

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 
 
Eestikeelne juhend puudub. 
 
Seisukord: Vähekasutatud! 

Poe hind: 34 EUR 

Ladu info: D

 

Professionaalne juuksuri käärid: Candure juuksurikäärid on teravad ja vastupidavad. See eemaldab juustelt raskuse ega muuda juukseotsi lõhenemiseks ega tuhmiks pärast seda, kui seda ikka ja jälle korratakse.

Mugav ja sõbralik kasutamine: karvaharenemise käärid sobivad nii karvade ja suure habeme lõikamiseks kui ka teie lemmikloomadele nagu koerad, kassid.

Silmapaistev materjal: juuksuri käärid peenestuskäärid on valmistatud kvaliteetsest ja korrosioonikindlast roostevabast terasest, mis kestab kaua ja tagab suurepärase lõike ka peale sagedast kasutamist.

Ideaalne kõigile: juuksurikäärid on kasulikud nii meestele kui naistele kodus ja sobivad suurepäraselt professionaalsetele juuksuritele. Soovimatu mahu eemaldamiseks kasutatakse juuksekääre.


NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked